FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Elboy814 on 20.03.08 16:59

  un kam nje ipod 30 gb.
  fus te gjitha kenget qe kam ne pc
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 18:00

  une degjoj kenget nga kom, e kam me kollaj...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Legend_boy on 22.03.08 21:51

  CD PLAYER........

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Hacker Albano on 08.04.08 21:17

  E KISHA NJE MP3 FIKSIM POR ME HUMBI...HAHHAHAHHA
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 21:24

  E kam une pse ti e paske ate u ba e imja ajo ime hahaahhahahah

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 18:53

  hahahahahaha........o alban kur do vi ajo dita e madhe eeeeee????pastaj edhe pse ti mund ta kesh gjetur MP3 tim mos e fut ne pc se eshte mbytur me viruse.......hahahahaha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:44

  ME CD PLAYER DHE KOMPJUTER
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by fefe_metallica on 18.04.08 18:29

  vetem kur iki ne tr perdor mp4 rruges !
  kshu e mbaj me vete por se perdor ndonjeher se spara rri vetem , kurse rruges nuk mbahet se dukesh si vl
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Snowhite on 15.05.08 15:38

  Kisha nje tip mp3 po mu prish. Une muzike vetem ne shtepi degjoj dhe 99% te rasteve ne kompjuter. Me vjen keq per nje kshu cd player a ku e di une ca quhet qe e kam ne shtepi dhe qe ka me shume se nje vit qe seshte perdorur.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by DarkAngel on 15.05.08 17:03

  vetem ne pc degjoj shpesh
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Legend_boy on 15.05.08 17:15

  po

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 17:51

  Perdor celularin se e kam me radio, ate tjetrin e kisha me te mire se mund te hidhja kenge, po edhe me kte me radio e shtyjm
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by g-unit girl on 26.06.08 21:11

  muzike degjoj me cd dhe ne pc kaq
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by DarkAngel on 27.06.08 17:51

  se harrova dhe une une kam tel qe e kam si shpirt i ka te gjitha mp3 mp4 radio"D
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by angel on 27.06.08 18:15

  mp3
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by CoYoT on 27.06.08 18:24

  mp4 player
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 18:25

  perdor radiomarres... hahaahah
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by CoYoT on 27.06.08 18:26

  teknologji e fundit kjo eeeeeeeeee
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by freedom to love on 29.06.08 19:53

  mp3

  dhe e dua sh,e kam si syt e ballit..hhhaa

  Sponsored content

  Re: perdorni mp3 player, ipod, apo cd player per te degjuar muzike???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 15:29