FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by Elboy814 on 20.03.08 16:58

  un perdor ares
  i gjen te gjitha kenget qe kerkon 100%

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by Hacker Albano on 08.04.08 20:48

  [b][i]KURSE UNE PERDOR WEBSITEN ME TE BUKUR NE INTERNET www.botashkarkimeve.tk


  SEPSE NE MENDOJME GJITHMONE PER JU!!!!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 08.04.08 20:54

  OK DO TA PERDOR EDHE UNE KETE FAQE...

  FLM QE MENDON EDHE PER MUA....


  KENAQESI TE JESH PJESE E SAJ....

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by Hacker Albano on 15.04.08 21:57

  perdor lloj lloj prog si psh
  flash get,download manager dhe ca te tjera....klm te gjithve
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by Greta on 16.04.08 18:30

  limewire dhe ares
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by Snowhite on 15.05.08 15:55

  Limewire Pro.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by DarkAngel on 15.05.08 17:05

  limeware
  bearshare
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by g-unit girl on 26.06.08 20:56

  bearshare

  Sponsored content

  Re: cfar programi perdorni per te shkarkuar muzike???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:55