FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2018

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


  ankesa.

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  ankesa.

  Post by Elboy814 on 19.03.08 17:07

  ankesat dhe pakenaqesite tuaja
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: ankesa.

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 21:12

  KAM NJE ANKESE SE PSE KA DALE KAQ MIRE FORUMI??????
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ankesa.

  Post by Legend_boy on 24.03.08 19:05

  i bej nje thirrje moderatorit te ktij forumi SEI GRANDE gjithashtu dhe administratorit....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ankesa.

  Post by Legend_boy on 25.03.08 22:26

  PO gjitmon do mi fshish temat ti mu,po cfare ju kam ber mo, perhere me mu do kapeni Evil or Very Mad Evil or Very Mad
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: ankesa.

  Post by Smart_Snake on 25.03.08 23:11

  PO DETYRA IME KJO ESHTE
  TE MODEROJ ME TE GJITHE EFEKTIVITETIN TIM PER TE ARRITUR NJE FORUM COOL
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ankesa.

  Post by Legend_boy on 25.03.08 23:13

  te kuptoj te kuptoj lol!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 25.03.08 23:13

  po mo smart_snake kjo eshte detyra jone...
  TE MODEROJME ME TE GJITHE EFEKTIVITETIN TIM PER TE ARRITUR NJE FORUM COOL
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ankesa.

  Post by Legend_boy on 25.03.08 23:22

  po po tongue tongue
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:16

  nuk paska ndonje ankese mesa po shikoj, bravo kjo do te thote se jemi mire deri tani...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:21

  DERI TANI JENI KLAS FARE.PO ULENI ICIK ATE NR E MES QE DUHET TE SHKRUAJTUR SE NGELA PO ANETARE FILLESTARE UN. Mad Sad No Sad Sad Sad

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: ankesa.

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:24

  urime moderatorve dhe administratorit per kete forum......
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 21.05.08 18:20

  moon_girl wrote:DERI TANI JENI KLAS FARE.PO ULENI ICIK ATE NR E MES QE DUHET TE SHKRUAJTUR SE NGELA PO ANETARE FILLESTARE UN. Mad Sad No Sad Sad Sad


  po aty eshte me e bukura qe cdo titull te fitohet me mund... klm
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ankesa.

  Post by Snowhite on 06.06.08 0:59

  Pse s'po behet realitet ai plani per te bere feste per forumin? Se kshu me llafe te gjithe te mire jane.
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: ankesa.

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:35

  ky forum ka chat apo jo
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.06.08 14:03

  BEQARI wrote:ky forum ka chat apo jo

  nuk e kemi vene vet chatin... se nuk shkruan asnji tek temat pastaj.... hehe klm..
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 16.06.08 14:57

  njoftoj se na u ndryshua mendja dheesht vendosur perseri chati..ne funt te faqes te home page
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:01

  hahaha sa mire el_ninjo ka lezet chati lale Razz:P:P
  shaka puuuc
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by angel on 16.06.08 15:04

  ka lezet po hy njehere dhe ti aty.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:37

  haha sdi mi lal :$:$:$

  p.s. te solla nje pm angel lex pak plzz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by angel on 16.06.08 15:41

  Chatin e ke te home page.Tani e elxova ate se isha andej po haja buke Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:43

  hahaha ska gje po he
  te befte mire, gjak e dhjame

  p.s ika klm ti Very Happy
  puuf
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by angel on 16.06.08 15:46

  ti paske ik po njse.klm dhe ti.puc dhe une Very Happy
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: ankesa.

  Post by BEQARI on 16.06.08 16:57

  flm per sqarimin
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by moon_girl on 19.06.08 11:29

  BRAVO TE MADHE!!!!!!!!!!!!!!
  NUK KAM ASNJE ANKESE
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ankesa.

  Post by Living_bride on 21.06.08 10:56

  kjo nuk esht ankese por me teper po pyes se u acarova keq. nuk po di si te vendos nje avatar sepse sa her qe klikoj te Profili me del se duhet te konfirmoj emrin etj etj pooor vendosja e ikones nuk me del...

  Sponsored content

  Re: ankesa.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.10.18 21:48