FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  sygjerimet tuaja

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by alban_kalajsi on 02.05.08 17:08

  te shtohet nje forum tjeter per big brother albania gje qe duhet ta kishit bere me pare
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by moon_girl on 02.05.08 23:35

  NDERRONI HERE PAS HERE PARAQITJEN E JASHTME TE FORUMIT SE U MERZITEM ME KETE.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:22

  KJO PAMJA E JASHTME TE PRISJKA SYT
  PER MENDIMIN TIM RREGULLOJENI SE EDHE ATO PM E TE TJERAT MEZOR SHIFEN
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:26

  Do ishte mire qe ne vend te fjales ban te rregullorja e forumit te perdorej fjala Pezullim se jo cdokush e kupton cdo te thote Ban!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by g-unit girl on 28.07.08 16:39

  o el_ninjo, o lal do doja te vija ca puthje sic jane kto kokat e qeshura, te acaruar, etj etj
  hope u understand me Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Elboy814 on 28.07.08 16:40

  hahah tkuptoj mi lal.mi dergo kur tfalsim ne msn se i shtoj un.cup
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by g-unit girl on 28.07.08 16:40

  EL_NINJO wrote:hahah tkuptoj mi lal.mi dergo kur tfalsim ne msn se i shtoj un.cup

  ok pa merak pra Very Happy Wink
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by angel boy on 28.07.08 16:43

  el_ninjo kujdes lale se po te iken forumi nga duart,,po te largohen antaret......
  bej dicka lale po te duash te japim nanji keshille se marrim vesh shume gjera nga forumet dhe ja dime hilet
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Elboy814 on 28.07.08 16:47

  po e njish per kto pun esht kjo tema,per keshilla,sygjerime.ma dergo msn me esazh privat.te ta baj add.dhe flasim naiher
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by angel on 28.07.08 21:19

  Une per vete se braktis kete forumin gjithsesi Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by g-unit girl on 28.07.08 21:32

  as une kurre Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by moon_girl on 28.07.08 23:39

  KAM KOHE PA HYRE....POR PO ME PELQEKA SHUME PAMJA E FORUMIT....SKAM NDONJE ANKESE....PO ECEN SHUME MIRE...DUKET SE I SHTOHEN ANETARET POTHUAJSE CDO DITE...

  Sponsored content

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:36