FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Elboy814 on 20.03.08 16:57

  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Elboy814 on 04.04.08 22:43

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by AI_CUNI_ATJE on 04.04.08 22:50

  google.com
  hi5.com
  gjimnazistet.tk
  edhe te tjera me raste...
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Stela on 04.04.08 22:57

  avatar
  shakespiaer_in_love
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 8
  Age : 31
  Location : ..
  Job/hobbies : eventurat
  Humor : shum i qeshur
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by shakespiaer_in_love on 07.04.08 16:55


  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Hacker Albano on 08.04.08 16:14

  [b][i]www.botashkarkimeve.tk eshte website me 1 ne internet....ju faleminderit

  Sepse ne mendojme gjithmone per ju!!!!
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:17

  www.botashkarkimeve.tk dhe www.gjimnazistet.tk me te mire ne bote dhe nje pershendetje per krijuesit e ketyre 2 faqeve
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by devil princess on 08.04.08 16:19

  kete gjimnazistet.tk

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Hacker Albano on 08.04.08 21:13

  www.gjimnazistet.tk dhe www.botashkarkimeve.tk FAQET ME 1 NE INTERNET


  Pershendes stafin e ketyre webisteve dhe i uroj suksese

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Hacker Albano on 15.04.08 21:56

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by DarkAngel on 16.04.08 17:40

  HI5.com livescore.cz prosoccer.gr gjimnazistet.tk zedge.no e shume e shume te tjera
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Snowhite on 15.05.08 16:11

  gjimnazistet.tk
  hi5.com
  perezhilton.com
  facebook.com
  letssingit.com
  etj.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Legend_boy on 15.05.08 17:22

  gjimnazistet.tk
  ahmetdakli.tk
  hi5.com
  akullore.com
  kokoshka.com
  ............
  etj.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by g-unit girl on 18.06.08 22:08


  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 18:09

  gjimnazistet.tk
  hi.com
  youtube.com
  google.com
  azlyrics.com
  darklyrics.com
  frype.com
  nirvanafanclub.com
  missionmetallica.com
  velvetrevolver.com
  gunsnroses.com
  newgnr.com
  mygnrforum.com (ktu jam anetare) Very Happy
  slashonline.com
  rockalbania.com (jo me)
  http://rnruniverse.proboards21.com/index.cgi (kjo esht e fundit fare qe jam antarsuar) lol
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by alban_kalajsi on 16.07.08 12:50

  http://kostandinkristoforidhi.tk/

  Faqja e shkolles Kostandin Kristofordhi

  Mendoj se eshte faqja me e mire momentalisht nga te gjitha faqet e tjera te shkollave qe jane bere. Jo se e kam bere une kuptohet.....  Vizitojeni dhe shikojeni
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by angel on 16.07.08 22:13

  alban_kalajsi wrote:http://kostandinkristoforidhi.tk/

  Faqja e shkolles Kostandin Kristofordhi

  Mendoj se eshte faqja me e mire momentalisht nga te gjitha faqet e tjera te shkollave qe jane bere. Jo se e kam bere une kuptohet.....
  Vizitojeni dhe shikojeni
  E pashe une,ishte ndonje gje,vec po tjete rregullu kohet e fundit
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by fefe_metallica on 17.07.08 0:24

  hahahaha
  o alban ti qenke re
  njs
  ate faqen e keni hap fal mendimit tim lol
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by alban_kalajsi on 17.07.08 15:03

  www.kostandinkristoforidhi.tk

  Me e mira sepse:

  -Nuk eshte me te njejtin format sic e kane te gjithe shkollat e Elbasanit pra me pak fjale me Forumotion

  -Nje faqe e cila rifreskohet shpeshhere me informacione etj

  -E vizituar edhe jashte shtetit nga shtetet Itali,Kanada,Shba

  -Surpriza te ndryshme ne faqe

  E shume te tjera......................

  Sa per fefe_metallica i them flm per mendimin se ja vlejti qe u be kjo faqe.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by moon_girl on 18.07.08 14:12

  alban_kalajsi wrote:www.kostandinkristoforidhi.tk

  Me e mira sepse:

  -Nuk eshte me te njejtin format sic e kane te gjithe shkollat e Elbasanit pra me pak fjale me Forumotion

  -Nje faqe e cila rifreskohet shpeshhere me informacione etj

  -E vizituar edhe jashte shtetit nga shtetet Itali,Kanada,Shba

  -Surpriza te ndryshme ne faqe

  E shume te tjera......................

  Sa per fefe_metallica i them flm per mendimin se ja vlejti qe u be kjo faqe.
  MUND TE JETE E MIRE POR JO ME E MIRA...PASTAJ KJO PIKA E 3 NUK ESHTE VETEM PER FAQEN TUAJ...EDHE KY FORUM KA VIZITORE NGA ITALIA(NERIDA),WASHINGTON DC(ANI),,,,KA EDHE SHUME TEMA TE BUKURA....
  FORUMIN TUAJ E PASHE DHE NUK MU DUK NDONJE GJE E MADHE....TE PAKTEN UNE KESHTU MENDOJ...VETEM NESE E KENI RREGULLUAR KETO KOHET E FUNDIT...KLM
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by alban_kalajsi on 18.07.08 14:51

  Cfare nuk te pelqen ne ate faqe ty?Qe te pergjigjem une

  elinaa
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 1
  Age : 29
  Location : Tirane
  Job/hobbies : ti ai ajo
  Humor : vk
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-10-23

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by elinaa on 23.10.08 16:18

  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by piccola_stella on 10.11.08 16:55

  .....google.com.....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by g-unit girl on 10.11.08 22:35


  Sponsored content

  Re: faqet (web-pages) qe vizitoni me shpesh)

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:55