FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  me spec...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  me spec...

  Post by Elboy814 on 20.03.08 16:53

  HERA E PARE

  Eshte hera e pare per ty. Kur perkulesh prapa dheshtrihesh me kurriz
  nisin muskujt e tu te tendosen. Ti e len ate te prese pak, duke nxjerre
  nje justifikim te keq, por ai nuk pranon te largohet pasi te eshte
  afruar njehere. Ai te pyet nese je nervozuar, dhe ti tund koken
  guximshem. Ai ka shume me teper pervoje, por eshte hera e pare qe
  gishterinjte e tij shkojne ne vendin e duhur. Ai fut veglen e tij brenda

  tek ty dhe trupi yt dridhet i teri: tendoset, por ai eshte i kujdesshem,

  si cfare te kishte premtuar se do te ishte. Ai te sheh thelle ne sy dhe
  te thote te kesh besim ne te, ai e ka bere kete pune shume here.
  Buzeqeshja e tij te ben te lirohesh, dhe ti i hap vend me teper qe ai te

  fuse me lehte veglen e tij tek ty. Ti nisen te i lutesh Zotit qe ai te
  mbaroje pune sa me shpejt, por ai merr kohen qe i nevojitet per te te
  shkaktuar sa me pak dhimbje te jete e mundur. Kur ai meshon pak me fort
  ti ndjen nje kercitje brenda teje; nis te te dhembe perbrenda, sikur
  dicka te te kishte therur dhe ti ndjen gjakun i cili dalengadale nis te
  rrjedhe. Ai te shikon i shqetesuar dhe te pyet nese te dhemb shume. Syte

  e tu jane te mbushur me lote, por ti tund koken ne shenje pohimi qe ai
  te
  vazhdoje. Ai fut e nxjerr veglen e tij me mjeshteri, por ti je mpire
  krejt nga dhimbja dhe nuk e ndjen me ate tek leviz brenda teje.
  Mbas disa minutash dhimbjeje te tmerrshme ti ndjen se si dicka thyhet
  brenda teje dhe ai e nxjerr jashte ate.
  Tani ti shtrihesh lirshem, te eshte bere qejfi qe kjo pune u krye. Ai te

  shikon ne sy e te buzeqesh perzemersisht dhe te thote se per te ishte
  pervoja me e vecante dhe me e vyeshme qe ka perjetuar
  ndonjehere. Ti i buzeqesh dhe e falenderon dentistin.
  Kjo ishte pra hera e pare qe hoqe nje dhemb. Me shendet! More, pse cfare

  po mendoje se po tregoja?! E dij une se cfare po mendoje ti!
  Ske turp!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: me spec...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 3:02

  Ti je po aq i dobishem sa c`mund te jet nje prezervativ ne manastir ...- i tha nje goce te dashurit...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: me spec...

  Post by Elboy814 on 28.03.08 0:01

  tironcja tregon romeon dhe zhulieten

  U nisa per ne kineman e qytetit time,
  mbrem pash ne televizor komedin Shume zhurm por azgje.
  Ndersa tani u nisa per te pare ne ekranin e filmit
  tragjedin Romeo & Zhuljeta.
  Arrita tek dera e kinemas dhe pash se ishin perqendruar
  shum forca kembesore,burra gra te moshuar drejt deres per te sulmuar.
  Nje mustaqe madh me shkeli me aq forc ne kemb sa syt mu hapen nje pellemb.
  Mes britmash graherore dhe me shtytje burrerore hyra me ne fund ne kineman dimeror,
  u ula ne karrige ne adres te biletes dhe thash se trupi me ra ne qetesi,kur nje britem e fort aty nga radhet e para
  te karrigeve u degjua fort.Po ti cma leviz koken ca majtas ca djathtas - Po rri se po ta pllavis me nje shpull dhe ta bej fytyren rrecel prej preshi>>
  Bo bo thash qenka i rrezikshem ky.Filloj dhe pjesa e pare e filmit per here te pare ne ekran u duk zhuljeta,dhe ja britma e dyte pas asaj te pares - Bo bo c'fare copo !
  Une ne te vertet vura duart ne koke se kujtova se ra nje cop nga tavani.
  Aty pran meje ish ulur nje djal qe i tregonte nje xhaje dhe thosh se zhuljeta quhej anerjeta dhe e kish shtepin pran dyqanit ku shiteshin paketa.
  Eh thash me vete c'duhen ne kinema gjith keto muhabeta.Per nje cast filmi u nderpre - Britmash sharejesh u drejtuan tek Kino - Operatori.
  Ndersa ai spo e cante koken fare,sic duket diametri i sharjeve ishe me i madhe se diametri i dritares se aparatit.
  I erdhi dhe fundi i filmit.
  Romeo po e zgjonte Zhuljeten nga gjumi i rend i ilacit.
  Ndersa ajo spo levizte fare
  Atehere Romeo vendosi te vras veten
  Por nje britem per te mos u degjuar me ja dha me te fort-Mos mor torrollak se ka per tu ngjall prap.

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: me spec...

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:21

  Nje djale duke ecur rruges pelqen nje vajze dhe i thote :
  O goce beson ke dashuria me shikim te pare apo te kaloj dhe nje here une?
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: me spec...

  Post by piccola_stella on 08.11.08 16:15

  hahahaha..........
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: me spec...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:31

  e mer ne goj sa eshte ora?

  Sponsored content

  Re: me spec...

  Post by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Current date/time is 24.06.18 15:35