FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by DarkAngel on 14.04.08 18:06

  Nje fshatar po shkonte ne qytet per te -ur nje kosh me rrush. Gjate rruges duke ecur me gomarin e tij ,i bien nglart ngnje ballkon, nje pale breke mbi kosh. Nderkohe i afrohen dy vajzdhe e pyesin:
  - O xhaje se ke rrushin ?
  - Shife ! i thxhaja
  - Hi- prbreket tshofim rrushin !!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by DarkAngel on 14.04.08 18:07

  Nje fshatar shkoi per here te pare ne jeten e tij ne Rome ; per te vizituar Sallonin e bujqesise. Ne kohen e drekes , afrohet tek nje vend ku -eshin panine. - A deshironi nje hot-dog ?-- e pyet -esi . - Po -- pergjigjet fshatari . Kur e merr paninen e pyet -esin: - Si perkthehet << hot-dog>> ? .Qen i nxehte --i thote ai . Fshatari shikon me fytyre te prishur , sanduicin e gjate e te skuqur midis fetave te bukes e i thote -esit - Po ti nuk gjete ndonje pjese tjeter te qenit , po me dhe kete ?!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by DarkAngel on 14.04.08 18:07

  Nje zonje po i tregonte mikeshes se saj se si e kishte kaluar naten e kaluar : - Ish ne shtrat duke fjetur e qete kur papritur ndjevnje zhurme te cuditshme. U ngritdhe cte shikojkembet e nje njeriu nen krevat . - Ishte hajduti ? --e pyeti mikesh. -Jo jo ishte burri im . edhe ai kishte ndjere zhurmat parmeje .
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by DarkAngel on 14.04.08 18:08

  Nje grua i thote mikeshes se vete :- Afro tre muaj me pare vendosa te ve ne diete burrin tim . Tani per dreke & per darke i pergatis vetem -ot. -otat jane nje ushqim ideal per shendetin .- Po nuk te thote gje kur shikon ti serviren per te nje-nden here , vetem -ota?--e pyet mikesha.-Ah jo asgje Syte e tij jane bere te bute e te kuq e veshet i jane zgjatur .
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Gjak_Verdheblu on 14.04.08 20:10

  Dy qe u njohen ne net pasi u takuan vendosen te fejoheshin.
  Kjo banonte ne Paris ky ne Itali.
  Nje dite ky i shkruan nje leter : E dashur Eva relacionit tone po i vjen fundi...e di qe ne duhemi ,po distancen e ndjejme dita dites keshtu qe e mbarojme ketu une te kam tradhetuar me shume se 5 here ... , me kthe te lutem dhuratat dhe fotot e mija qe te kam dhene.

  Kjo lexon letren dhe therret shoqet qe ti japin fotot e burrave dhe vellezerve te tyre. I poston letren

  I dashur Roberto po te dergoj keto foto zgjidhe vet tenden se s'me kujtohesh kush k*** je
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Gjak_Verdheblu on 14.04.08 20:11

  Nje grua 47 vjeēe ben operacion plastik dhe trasformohet si nje vajze e re.Shkon ne nje dyqan rrobash,dhe shitesi i thote: Znj.qenkeni shume e bukur!".I thote kjo:Sa vjeē jam sipas teje?...Shitesi: 30-31....Thote kjo : "Jo,jam 47..." habitet shitesi.
  Shkon ne poste,kishte shume radhe dhe pret kjo sa i vjen radha: I thote ai burri punonjes aty: Komplemente qenkeni shume e bukur!...I thote kjo..: Sa vjeē jam sipas teje?...Thote ky :31-32...Jo-thote kjo jam 47.Pastaj shkon te doktori me u vizitu: I thote doktori:
  -Sa vjeē jeni?
  Kjo: Sipas teje sa jam...
  DOktori: Nuk e di...po po bera nje here seks e kuptoj direkt...e veme me bast po deshe.
  Jo andej po ktej pranon kjo.Pas seksit,i thote doktori: ti je 47 vjeēe.
  Kjo: Uaaa...si e gjete?
  Doktori: Isha ne radhe pas teje te posta.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Gjak_Verdheblu on 14.04.08 20:12

  Zezakja ne Vlore


  Ne xhiron e Vlores po kalonte nje zezake,ma ato

  floket e shumta,si Tina Turner.I afrohet nje vlonjat:

  -Na moj Erresire,me ēfare i ke krehur leshrat,

  me Dinamit???.

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:03

  cili esht dallimi midis biologjise dhe mesueses??????

  biologjia te can koken kurse kujdestarja te can k...............

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:04

  cili esht dallimi midis biologjise dhe mesueses??????

  biologjia te can koken kurse mesuesja te can k........

  ( kete desha te thoja....lol )
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:36

  SHKOI JOZEFINA TOPALLI NJE MBREMJE NE VARREZA DHE I DOLI NJE FANTAZME PERPARA QE I THA:"ME SILL BUKE"
  EDHE NJE HERE TJETER PO KESHTU I THOTE.NJE DITE I THOTE SALIUT SE CFARE I KISHTE NDODHUR POR AI NUK E BESON DHE PER TA BINDUR E MERR ME VETE NE VARREZA.DEL PERSERI FANTAZME DHE I THOTE:"TE THASHE TE ME SJELLESH BUKE DHE JO M..."
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 18:46

  Gjyshi Partizan

  Gjyshi filloje t'i tregonte nje histori, qe i kishte ndodhur ne lufte me gjermanet niperve. Dhe filloi:
  - Ishim te rrethuar, dhe na kapen gjermanet, na zune rob. Duke ndenjur aty ne mes te bores pa ngrene fare vjen nje gjerman dhe na jep nje ultimatum, qe ose do na kapnin nga mbrapa(e kuptoni vete) ose do na vrisnin...
  Vazhdoi duke treguar historine pa jua treguar niperve se si kishte vepruar ai vete. Niperit kurioze e pyesin:
  - O gjyshi po ti si veprove?
  Gjyshi:
  - Edhe mua me vrane te keqen gjyshi.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 18:48

  lenini ne vjene


  nje cift shkojne se ishte hap nje ekspozite dhe po shikonin nje pikture qe titullohej "Lenini ne Vjene"
  pyesin ate qe shojegonte pikturat:
  kush eshte kjo gruaja ne pikture?
  -gruaja e Leninit-pergj.ai qe shpjegonte
  po ky burri ketu afer saj?
  -Stalini eshte
  po Lenini ku eshte?-
  Lenini eshte ne Vjene pra.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 18:50

  bicikleta

  njeri hyn ne lokal dhe parkon bicikleten jashte lokalit.kur del jashte e gjen bicikleten e lyer me ngjyre roze.
  i nervozuar fillon te bertase e te shaje:
  -kush ma ka lyer bicikleten mua,kush e ka prekur bicikleten time?
  kur del nje mashkull trupmadh gjithe muskuj e i thote:
  -une e kam prek dhe e kam lyer,kishe ndonje gje ti?
  -jo jo- i tha me ze te bute- desha vetem te di a eshte thare dora e pare e lyerjes
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:51

  ishin 1 her AaMERIKONI GJERMONI ENE SHIPTARI dihet: ene jon vu kush de raje ma shaum me majmunin ne kopshtin zoologjik

  1>hin amerikoni i bon 1 sahat ene ja bon:::ku rajhet me majmunin be ene del:::
  2>hin gjermoni i bon 2-3 sahat ene thot ku rajhet me majmunin be ene del::::
  3>>>>hin shiptari raj raj raj ene thot Majmuni ku rajhet be me shiptar mo lujni ene ju >>>>
  dmth esht se ene majmunat sna dujn e ku ma mbetka qeter kush
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:51

  Vendosa nje dite ta perzej dhine nga shtepia edhe e cova ne fshati
  tjeter, kur zgjohem ne mengjes dhia ne oborr. Nje ta cuar ne nje qytet
  me te larget, kur zgjohem te nesermen ne mengjes dhia perseri ne oborr.
  Edhe perfundimisht e hipi dhine ne avjon edhe e dergoj ne amerike..
  hahahahahaha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:54


  Doli lajmi neper gazeta do vinte madona ne shqiperi..
  te gjith shqipetaret ne rinas.. kur hapet dera e avjonit del michael
  jackson.. epo thane shqipetaret, i mire eshte edhe ky.. me vone do
  vinte rihana, kur hapet dera e avjonit del eminemi.. epo se i mire
  eshte edhe ky thane shqiptaret.. me vone e moren vesh qe do vinte 50
  cent, kur hapet dera e avjonit del dhia.. hahahahahahahaha
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 23:10

  > >Para Martesės - - -
  > >Ai: Ah ... me ne fund. Mezi po prisja.
  > >Ajo: A do qe te iki?
  > >Ai: Jo! As mos te te shkoje ne mendje.
  > >Ajo: A me do?
  > >Ai: Sigurisht! Gjithmone e me shume!
  > >Ajo: A me ke tradhetuar ndonjehere?
  > >Ai: Jo! C'eshte kjo pyetje?
  > >Ajo: A do te me puthesh?
  > >Ai: Sa here te me jepet shansi!
  > >Ajo: A do te me qellosh ndonjehere?
  > >Ai: Je e ēmendur! Une nuk jam ai lloj njeriu!
  > >Ajo; A mund te kem besim tek ty?
  > >Ai: PO.
  > >Ajo: Zemer!
  > >Pas martese - - - thjesht lexo nga fundi ne fillim te tekstit.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Elboy814 on 20.06.08 23:12

  hahaah shum e goditur kjo hahahahaha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by angel on 20.06.08 23:23

  ahahah edhe mua me pelq goxha.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 23:32

  po pse barsaleta koti tregoj un.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by angel on 20.06.08 23:42

  Jo jo se veme ne dyshim!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Elboy814 on 20.06.08 23:47

  potenciali  Djali i vogel i nje familjeje me 3 djem dhe nje vajze pyet te jatin.

  Baba ē’fare domethene potencial dhe imagjinate financiare?

  Babai e sheh me vemendje dhe i thote:Me ndiq mua .

  Dhe pyet djalin e madh: Do te merreshe me droge per te fituar 1 milion dollare?

  Djali: Posi jo.

  Babai kete here pyet djalin e vogel: Do shkoje deri dhe me nje mashkull per te fituar 1 milion dollare?

  Djali : Pse jo.Pune e madhe fort nese ne fund do merrja aq shume leke.

  Babai ne fund pyet te bijen: Do shkoje me dike per te fituar 1 milon dollare?

  Vajza: Po ja 1 here do ndodhte dhe pastaj pasi te fitoja tere ato leke do isha zonje e madhe dhe nuk do merresha me me kete gje.

  Me pas babai kthehet nga djali i vet dhe i thote te birit :Atehere gjendja eshte keshtu.Kemi nje potencial mafiozi,homoseksuali dhe prostitute ne shtepi dhe me imagjinate jemi padrone te 3 milione dollareve:)))
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Elboy814 on 20.06.08 23:54

  hahaahahha sa kam qesh me kte me posht hahahahaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Elboy814 on 20.06.08 23:54

  Leter prej Kosove

  Jam i pamartuar. Isha i fejuar, mirėpo fejesa dėshtoi.
  Qe PSE:
  -Pėr Vitin e Ri vendosa ti dhuroj tė fejuarės njė palė dorėza te dimrit, e
  bashkė me dhuratė edhe njė letėr pėrshėndetėse.
  Aty nė dyqan takova njė shoqe tė kohės shkollore, e cila bleu brekė.
  Shitėsja me pakujdesi, na i ndėrroi pakot, kėshtu qė shoqja ime kishte
  marrė dorėzat, e unė pakon me brekėt! Unė pa ditur gjė futa nė pako dhe
  letrėn pėshėndetėse.

  TASH MUNDENI ME MARRĖ ME MEND TĖ FEJUARĖN TIME, KUR E HAPĖ PAKON ME DHURATEN, DHE E LEXON LETRĖN PĖRSHĖNDETĖSE.

  Qe edhe pėrmbajtja e letrės…

  “Me kėtė dhuratė e dashur, dua tė disponoj dhe ta bėj me dije se tė dua.
  Herėn e fundit kam vėrejtur qka tė mungon, pra tash i ke kėtu nė kėtė pako.
  Tė dėshiroj momente tė kėndshme nė to. Desha ti blej tė leshit, mirėpo ishe
  djersitė ndoshta, e kėtė e vėrejta edhe te disa kolege tė punės. Nuk e dita
  numrin e madhėsisė, keshtu qė mė ndihmoi shitėsja, e cila i provoi pėr mua.
  Desha ti blej tė lėkurės, mirėpo ato nuk mundesh me i zhvesh shpejt, sidomos
  kur tė takohesh me kolegė nė punė. E di qė do tė pėrlyhen shpejt, sepse
  njerėzit i kanė duart e papastėrta. Po mos u bėn merak, se edhe pak e vjen
  pranvera, e tani s’ke nevojė me i mbajtė me. …tė puthė i dashuri i YT.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by angel on 21.06.08 0:01

  ahaha dhe une me kete lart Very Happy

  Sponsored content

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:21