FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Share
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Greta on 21.06.08 0:31

  po shume e bukur
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:47

  Nje grua e re shkon tek fallxhori :

  - Pese vjet me pare- i thote -erdha dhe u konsultova tek ti. Atehere me the se do kem nje burre edhe pese femije.

  - E c`ndohi?- e pyeti fallxhori.

  - Ajo qe the u vertetua: kam pese femije! Tani dua ta di se kur do te kem burre ?!!?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:49

  E qe thoni ju na vajten dy shqiptare ne Amerike. Te dy u
  vendosen me shtepi balle per balle njeri tjetrit dhe mengjes per
  mengjes dalin ne dritare dhe ja fusin muhabetit. Vazhdon ky avaz deri
  sa nje nga komshijte u ankua dhe u tha se cbeni keshtu mengjes per
  mengjes se na nxorret gjumin. Pse nuk flisni ne telefon dhe na leni
  rehat. Te nesermen njeri nga shqiptaret i bie telefonit dhe i thote
  tjetrit mirmengjes e dil pak tek dritarja te bejme muhabet.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by piccola_stella on 08.11.08 16:24

  ...hahahahaha o zot sa kam qesh me keto.....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:41

  n a ishte njher njeri nga gjirokastra.
  dhe i bie nje dyqind leksh ne banje.
  dhe thote ta amr mos ta amr po u mendua shum
  e nxjer portofolin miku hedh edhe nje pesqinleksh
  e thot ah tashi u bet 700 lek nuk ju le me fut doren e i mer ahahahah
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:42

  Ishin kon ni burr edhe ni gru te dyt shum te bardh me flok me vetlla me krejt te bardha.Edhe e bojn ni thmi e ai thmija osht i kuq flokt e kuqe vetllat e kuqe e krejt.Shkojn te mjeku edhe e vesin pse kta dy te bardh e thmija i kuq.Mjeku i vet se sa her boni seks
  -1 her ne mujt - thojn ata
  -Osht puna e ndryshkit - thot mjeku ghaghaghaghgha e trent a

  Sponsored content

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:22