FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Elboy814 on 20.03.08 16:11


  Thonė qė qeshja tė zgjat jetėn, por edhe rrudhat... ^_^! Humori ynė ėshtė i vecantė, vetem pėr tė shtuar jetėn!Letė qeshim sa tė mundemi me barcaleta tė ndryshme nga shqipėria pse jo edhe tė huaja...  Ne fshat kishte dale 1 lajmerim
  qe kush kishte 9 femije e me shume do te merte 1 lope
  dhe toke. Burri i gezuar shkon dhe ja tregon gruas.Por
  gruaja i thote se ata kishin vetem 8! Ska gje thote
  burri i gezuar ,sepse ne fshatin ngjitur une kam 1 te
  pa ligjshem e do shkoj ta marr.
  Burri shkon dhe e merr ate por sheh se femijet e tjere
  nuk ishin me. I nxehur pyet gruan se ku ishin 8
  femijet e tjere dhe ajo i pergjigjet.
  -erdhen i moren baballaret e tyre...
  Very Happy
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 14:56

  Dallimet mes femrave dhe meshkujve:

  Pseudonimet:

  Femrat kur takohen e therasin njera tjetren ne emrat qe kane.
  Meshkujt kur takohen nuk perdorin emrat por pseudonime te ēuditshme si godzilla,kokforte,sibop etj.

  Ngrenia jashte:

  Nese 4 meshkuj dalin pewr darke bashk dhe llogaria vije 15 ata secili nxjerrin nga 5 dhe nuk presin tu kthehet kusur.
  Ndersa femrat nuk ka rendesi sa jane,kur vije llogaria nxjerrin makinen llogaritese.

  Banjo:

  Ne banjon e nje mashkulli ka 5 gjera themeltare,furēja e dhembeve,makina e rojes,kremi i rojes,sapuni dhe peshqir.
  Ne banjon e nje femre mesatarja e gjerave te nevojshme eshte 437,qe meshkujt shumicen e tyre nuk e dijne si emertohen.

  Marketi:

  Femra ben nje liste dhe merr ata qe duhen.
  Mashkulli deri kur te mbetet ne frigorifer nje gjysem limoni dhe nje shishe uje gline nuk shkon ne market.Dhe kur shkon ne market ēdo gje qe i duket e bukur e mer.

  Macet:

  Femrat macet i duan.
  Meshkujt thone qe i duan macet po kur nuk ka femer rreth e rrotull u hedhin shkelmin.

  Veshja:

  Nje femer ben kujdes veshjen kur shkon ne dyqan,kur ujit lulet,kur del me shoqeri etj.
  Ndersa mashkulli vetem kur shkon ne dasem ose takim per here te pare ......

  Rrobat:

  Femra nje here ne 2 dite lan rroba.
  Ndersa mashkulli vetem kur nuk i ka mbetur gje per te veshur ve ne pune lavatriēen.

  Femijet:

  Femra di ēdo gje mbi femijet,ditet e vizitave ke doktori,shoqerine e femijes,lojrat friken e brendeshme te femijes etj.
  Mashkulli si ne mjegull e kujton se ne shpi leviz njeri me trup te shkurter..

  Dallime :
  Kur jane 4 meshkuj ne nje ambient flitet sport.
  Kur jane 4 femra ne nje ambient fliten meshkujt.

  Femra duke hapur llogari bankare ose duke bere plane e projekton dhe merr ne garanci te ardhmen.
  Mashkulli e ben shume me lehte kete,e mendon dhe merr ne garanci te ardhmen duke shkuar ne market dhe ne vend te nje kase birra mer 2.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:05

  Kuptohet nuk duhet te filloni me fjalin klasike,
  O GOCE ME FAL 1 MINUTE, por duhet te shkoni te vendosur dhe ti thoni 1 nga keta fraza, ndoshta nuk do te kapni, por do te fitoni simpatine e saj.
  Pasi te kesh thene frazen mos insisto por largohu....

  1. Fustani yt do te rrinte shume bukur ne dyshemen e dhomes time.

  2. Je e lodhur? Pse nuk ulesh ne gjunjet e mi dhe te flasim pak?

  3. Mund te te ofroj diēka per te pire apo do direkt parate?

  4. Nuk e njoh mire kete qytet, mund te me thuash ku eshte shtepia jote?

  5. Nese te them qe ke trup te bukur, do ta mbaje ngjitur me timin?

  6. (Duke pare etiketen e veshjes se saj) Doja te shikoje nese ishe bere ne Parajse?

  7. Nese kemba jote e majte quhet Pashke, dhe e djathta Vit i Ri, do te me lije te kaloja pushimet?

  8. Babai yt mos ka qene Hajdut? Sepse dikush ka vjedhur yjet dhe i ka vene ne vend te syve te tu.

  9. Mos jemi pare diku? Ndoshta nuk te njoh me rroba, si thua?

  10. Do ta zbulosh pse shoket e mi me quajne Trikembesh?

  11. Sa kembe te bukura? Kur hapen?.

  12. (Duke i ofruar 1 Kokteil) Pije te gjithe, kur te jesh e dehur po kthehem.

  13. (Duke e therritur me gishtin tregues) Psss, hajde pak ketu, e pe si te bera qe te vije me 1 gisht, imagjino me 10.

  14. Kam ngrene gabimisht 2 Viagra, mund te me ndihmosh.

  15. Ej maēoke, ke deshire te kalosh 1 nga jetet e tua me mua?

  16. Ty te pelqejne shume bimet? E kuptova, se nuk ka mundesi sesi i kishe rritur keta pjeprat.

  17. Me fal. Nese te kerkoje te qe te bejme dashuri, do te me japesh te njejten pergjigje qe do ti jepje kesaj pyetje?

  18. Me fal nese te dukem Idiot, por kur te shoh ty nuk me qarkullon me gjak ne tru.

  19. Me fal. E di ku e kam shtepine une? Ok hajd te ta tregoj.
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Stela on 24.03.08 14:07

  Dopo anni di fidanzamento,
  una ragazza dice al suo ragazzo:
  "Perche non ci sposiamo?"
  Risposta: "Ma chi vuoi che si prenda uno di noi due!!!"
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Stela on 24.03.08 14:10

  Cos' e questo rumore:
  "Plick plick plick... WOW! ALE!"
  ... Un rubineto che perdeva e poi ha pareggiato!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 17:09

  NJE BANDE DROGE SHQIPTARESH TRASPORTONTE DROGEN NGA DURRESI NE ITALI ME ANIJE.ME VETE MBANIN NJE PERSON QE E NGISTE DHE KUR VINTE POLICIA AI THERRISTE
  -POLICIA
  DHE ATA HIDHESHIN NE UJE QE ATA MOS TI GJENIN.NJE DITE KY QE E NGISTE VDIQ.ATA MOREN NE VEND TE TIJ NJE MEMEC DHE SA HERE QE SHIKONTE POLICINE DETARE AI THERRISTE
  -P....P.......P....POLICIA
  DHE ATA HIDHESHIN NE UJE PA E MBARUAR KY MIRE FJALEN SEPSE SA TE THOSHTE KY P....P I KAPTE POLICIA.
  NJE DREKE NDERSA PO BENIN RRUGEN DURRES BARI MEMECI THERRET
  -P......P.......P.....
  DHE ME VRAP ATA U HODHEN
  -PESHKAQENI THA MEMECI..........
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 17:12

  NJE MBRET GJERMAN KAPI TRE ROBER NE TOKEN E TIJ,NJE ANGLEZ,NJE AMERIKAN DHE NJE SHQIPETAR.I MORI PERPARA TIJ DHE U THA.
  -NESE DONI TUA FAL JETEN DHE TU LE TE LIRE TE IKNI,ME GJENI SE CILI NGA KETA PAPAGALLE ESHTE MASHKULL.
  DHE I COI ME RRADHE NE NJE DHOME KU ISHIN 200 PAPAGALLE.ISHIN 199 FEMRA DHE VETEM 1 MASHKULL.VETE AMERIKANI.MENDOHET...MENDOHET DHE KAP NJERIN JA CON MBRETIT.E SHOHIN DHE ISHTE FEMER.
  MBRETI JA PREU KOKEN.PO ASHTU DHE ANGLEZIT.
  NE FUND VETE SHQIPETARI.U FUT NE DHOME DHE SIC PO MENDOHEJ NE NJE MOMENT THA ME ZE TE LARTE.
  -KUSH ESHTE MASHKULLI KETU SE PO SE VRAVA FARE....
  -UNE JAM I THA NJE PAPAGALLI.
  E MORI SHQIPTARI JA COI MBRETIT DHE KY JA FALI JETEN..........
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 17:13

  PRESORI I FIZIKES I MERRTE TE GJITHE STUDENTET TEK E TEK NE PROVIM DHE I PYESTE
  -JE NE NJE TREN DHE BEN SHUME VAPE.CFARE DO BESH TI?
  -DO HEQ XHAKETEN,THA STUDENTI I PARE.
  -PO PASTAJ?
  -DO HAP DRITAREN.
  -ATY ME QENDRO,I THA PRESORI.DRITARJA ESHTE 60 ME 70CM.SHPEJTESIA E ERES ESHTE 200M/S.SA SHPEJT ECEN TRENI?
  NGELI STUDENTI SDINTE CTE THOSHTE DHE SE MORI PROVIMIN.PO KESHTU DHE GJITHE TE TJERET.NE FUND VJEN GIMI.
  -JE NE NJE TREN,I THOT PRESORI,DHE BEN SHUME VAPE.CFARE DO BESH TI?
  -DO HEQ XHAKETEN.
  -PO PASTAJ?
  -DO HEQ BLUZEN.
  -PO PASTAJ SE BEN SHUME SHUME VAPE?
  -DO HEQ KANOTJEREN.
  -PO PASTAJ?
  -DO HEQ PANTALLONAT.
  -PO PASTAJ?E PYESTE PRESORI QE AI TE THOSHTE DO HAP DRITAREN QE TI BENTE PYETJEN.
  -PO UNE O PRESOR,I THA GIMI,EDHE MBATHJET I HEQ VETEM ATE DRITAREN E QELBUR SKAM PER TA HAPUR KURRE..........
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 17:16

  NJE DITE NJE GAZETAR MORI NE PYETJE 3 NJEREZ TE PERENDISE,PRIFTIN HOXHEN DHE FRATIN PER NJE CESHTJE SHUME TE BUKUR.CFARE BENIN ATA ME PARATE QE NJEREZIT I HIDHNIN NE KISHE NE NDER TE PERENDISE.PYETI TE PARIN PRIFTIN.AT SI JA BEN TI ME LEKET QE HEDHIN NJEREZIT NE KISHE?UNE MOR BIR DAL NE OBBORR DHE BEJ NJE VIJE.QENDROJ NE MESS TE VIJES DHE I HEDH LEKET LART.ATO QE BIEN NE TE DJATHE TE SAJ I MBAJ UNE ATO NE TE MAJTE JA JAP KISHES PRA PERENDISE.
  PYET HOXHEN.UNE MOR BIR BEJ NJE RRETH NE MES TE XHAMISE DHE QENDROJ BRENDA TIJ.I HEDH LEKET LART.ATO QE BIEN NE RRETH I MBAJ VETE ATO JASHTE JA LE XHAMISE.
  PO TI E PYETI FRATIN.UNE DAL NE OBBOR DHE I HEDH LEKET LART.ATO QE I DUHEN ZOTIT LE TI KAPI VETE AI NDERSA ATO QE BIEN NE TOKE I MARR PER VETE.......... Very Happy
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 17:23

  vete lepri ne njė bar, dhe i thotė ariut te lutem me jep pak drog , po ik o lepur i thotė ariu se nuk kam iken lepuri , kthehet te nesėrmen ,o ari pak drog te lutem po ik o lepur se skam , po he mo i ēik i ēik epo i mbushet mendja ariut dhe gjen pak dhe i thotė na o lepur......DUART LART ANTIDROGA... -thot lepuri...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 17:26

  zgjidhe martesen...
  E pyesin nje njeri se kishe marre per grua nje mesuese apo nje mjeke?
  Ai pergjigjet mesuesen.Pse? Sepse mesuesja c'do here thot: hajde ta perserisim edhe nje here, kurse mjekja thot :hajde tjetri... hehe
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 17:29

  Cdo jave nje shqiptar kthehej nga greqia per ne shqiperi me biciklete dhe me dy thase te vegjel ne shpine.Sapo do kalonte doganen te hynte ne token shqiptare e ndalon doganjeri.cke aty brenda te thaset? rere eshte i thote shqiptari.doganjeri nuk besonte dhe e kontrollon.ne te vertete ishte rere.pas nje jave prape e njejeta gje.kontrollon prape po nuk gjene gje te dyshimte.cdo jave shqptari futej ne shqiperi me biciklete dhe me dy thase me rere.doganjeri dergoi reren ne Athine per kontroll por asgje e dyshimte. pas 6 muajsh pyet shqptarin.do me thuash te verteten cfare kontrabante ben?edhe sikur te besh nuk do te bej gje. Atehere i thote: mund te them se bej kontrabande bicikletash...
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by kasanova on 30.03.08 13:54

  ishin nje cift te sapomartuarish por nuk kishin shkuar asnjehere me njeri-tjetrin
  sepse nuk kishin as buke per te ngrene dhe vendosen:burri do te shkonte ne greqi
  per 1 vit ndersa ajo do te qendronte aty dhe i dhane fjalen njeri-tjetrit se nuk do ta tradhtonin
  mbas nje viti ai kthehet dhe i tregon te shoqes se gjate gjithe vitit kishte punuar si qen
  por diten e fundit shoket e kishin cuar ne nje shtepi publike meqe ai do te ikte dhe te argetoheshin pak por kur isha siper saj mu kujtove ti i tha dhe ika u ktheva ketu me ty
  ajo me pas i thote:mire ti shpetove se ishe siper po une qe isha poshte si t ja beja....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by devil princess on 30.03.08 14:06

  HA HA HA
  UNA NUK DI ASNJE
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by kasanova on 30.03.08 14:40

  NDERSA UNE NUK DIJA KE TE SHKRUAJA....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:54

  AI_CUNI_ATJE wrote:Kuptohet nuk duhet te filloni me fjalin klasike,
  O GOCE ME FAL 1 MINUTE, por duhet te shkoni te vendosur dhe ti thoni 1 nga keta fraza, ndoshta nuk do te kapni, por do te fitoni simpatine e saj.
  Pasi te kesh thene frazen mos insisto por largohu....

  1. Fustani yt do te rrinte shume bukur ne dyshemen e dhomes time.

  2. Je e lodhur? Pse nuk ulesh ne gjunjet e mi dhe te flasim pak?

  3. Mund te te ofroj diēka per te pire apo do direkt parate?

  4. Nuk e njoh mire kete qytet, mund te me thuash ku eshte shtepia jote?

  5. Nese te them qe ke trup te bukur, do ta mbaje ngjitur me timin?

  6. (Duke pare etiketen e veshjes se saj) Doja te shikoje nese ishe bere ne Parajse?

  7. Nese kemba jote e majte quhet Pashke, dhe e djathta Vit i Ri, do te me lije te kaloja pushimet?

  8. Babai yt mos ka qene Hajdut? Sepse dikush ka vjedhur yjet dhe i ka vene ne vend te syve te tu.

  9. Mos jemi pare diku? Ndoshta nuk te njoh me rroba, si thua?

  10. Do ta zbulosh pse shoket e mi me quajne Trikembesh?

  11. Sa kembe te bukura? Kur hapen?.

  12. (Duke i ofruar 1 Kokteil) Pije te gjithe, kur te jesh e dehur po kthehem.

  13. (Duke e therritur me gishtin tregues) Psss, hajde pak ketu, e pe si te bera qe te vije me 1 gisht, imagjino me 10.

  14. Kam ngrene gabimisht 2 Viagra, mund te me ndihmosh.

  15. Ej maēoke, ke deshire te kalosh 1 nga jetet e tua me mua?

  16. Ty te pelqejne shume bimet? E kuptova, se nuk ka mundesi sesi i kishe rritur keta pjeprat.

  17. Me fal. Nese te kerkoje te qe te bejme dashuri, do te me japesh te njejten pergjigje qe do ti jepje kesaj pyetje?

  18. Me fal nese te dukem Idiot, por kur te shoh ty nuk me qarkullon me gjak ne tru.

  19. Me fal. E di ku e kam shtepine une? Ok hajd te ta tregoj.


  hahahaa

  ishin disa te forta fare
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by devil princess on 30.03.08 19:05

  SHUME SHUME TE FORTA
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by moon_girl on 05.04.08 17:04

  AI_CUNI_ATJE NA SHKRIVE FARE ME ATO BARSALETA.JE SHUM I FORTE.
  TE THEM UN NJE GJAGJEZ
  BABA TE KAM,BIR SME KE
  KUSH E GJEN FITON 10 MILION DOLLAR
  HAHAHA
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by devil princess on 05.04.08 21:56

  NJERKU
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Elboy814 on 05.04.08 23:26

  # Ēobani dhe vajza.

  Nji ēoban me bagti ishte afėr nji prronit. Po binte shi pa masė. Mbas nji farė kohe prroni po fillon m'u shtu e me u shtu, kur ēobani po ndin nji za, "u mbyta, u mbyta..." Vrapon bariu nė drejtim tė zanit kur shef nji vajzė qė kishte mbet nė prrua, e ndimon atė dhe mbas pak vajza i thotė atij se si mund t'ia shpėrblente, pasi i shpetoi jetėn. Bariu i thotė se nuk do asgja. Atėherė vajza fillon me u zhvesh e me u zhveshė. Kur shkon tek mbathjet vajza i thotė bariut: edhe i to kanė mbetė, dhe fillon me i heqė edhe ato, por bariu shumė zemėr gjanė e ndėrpret duke i thėnė: a din ēa, mos i heq fare se me bijnė tė mėdhaja...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 17:49

  Dy shoke takohen ne nje bar dhe fillojne te pijne me rastin e shtepise se re te njerit prej tyre te dehur i thote i zoti i shtepise se re ajde thote shokut te te tregoj shtepine e re mire i thote tjetri dhe nisen kur arijNe te shtepia i i zoti i tregon shtepine ja i thote kjo eshte kuzhina ky ketu koridori ja dhe banja anej kurse ketu eshte dhoma gjumit dhe hap deren ky ketu eshte krevati im i thote ajo atje eshte gruaja ime kurse ky ne shtrat me gruan time jam une...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 17:58

  Nje grua mbante nje kuti posht krevatit per shum kohe.Burri i thot grua cfar eshte kjo kutija gruja i thot nuk mund ta tregoj se me ndan.Burri i betohet dhe i thot cfar te jet ma thuaj se nuk te ndaj.Burri e hap kutin dhe sheh 5 kokrra veze dhe nje shum parash dhe i thot cfar jan keto.Gruaja i thot sa here kam shkuar me burrat e fshatit kam futur ne kuti nje kokerr veze.Burri i thot po parat ajo i prgj sa here tu mblidhenin 30 kokerra veze i shitsha................................
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by mickey_mouse on 09.04.08 0:10

  Barsalete me Benin

  Ne klase po zhvillohej nje ore mesimi
  ku mesuesja po pyeste te gjithe nxenesit ;
  cfar do te beni kur te rriteni?
  me radhe i pergjigjen te gjithe
  dikush i thonte kete e ate
  i erdhi radha benit
  po ti beni cdo te besh kur te rritesh ?
  beni pergjigjet ;
  do te pi xhin edhe do te q,,,, p...
  mesuesja e nxehur e rreh benin e ja nxin njerin sy.
  kur shkon ne shtepi beni e shikon i ati
  e i thote ;
  beni cke keshtu ?
  beni i thote po ja keshtu ne shkolle na pyeti mesuesja
  se cfar do te beni kur te rriteni.
  dhe une ju pergjigja .........
  i ati i benit nxehet edhe ja nxin edhe syrin tjeter .
  te nesermen ne shkolle e shikon mesuesja
  uauauau po cke keshtu more beni un nje sy te nxiva ?
  beni i thote;
  po ja i tregova edhe babit tha edhe ai ma rrahu.
  po tani zure mend ? i thote mesuesja.
  po thote beni .
  po atehere tregoi mesueses se cdo te besh kur te rritesh ?
  beni i pergjigjet;
  Do te pi coca cola
  e do ti b... me d... ( masturbohem
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Elboy814 on 09.04.08 22:45

  vjen nje vajze ...gjith ajo goc e gjat elegante dhe hipen ne autobus
  dhe blen nje bilet
  pas disa sekondash blen dhe nje bilet tjeter
  nje pasagjer i habitur e pyet:pse bleve dy bileta?
  vajza sepse po me humbi e para kam te dyten.
  pasagjeri po nese te humbin te dyja
  vajza:po pse ore kot e kam abonen un...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 22:47

  hahahaha nuk qenka edhe kushedi se c'fare.... hahah

  Sponsored content

  Re: B-A-R-C-A-L-E-T-A

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:27