FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Share
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:55

  ihioh
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by piccola_stella on 11.02.09 22:04

  ...sa e veshtire si pyetje...do zgjidhja familjen...sepse e di qe dashuria do me zhgenjej heret apo vone...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 13.02.09 1:11

  eh e drejte sepse familja te ka sjell ne jet dhe ajo te beri te dashurosh...bravo puc
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by piccola_stella on 14.02.09 19:28

  UN_TI_DHE_ENDERRAT wrote:eh e drejte sepse familja te ka sjell ne jet dhe ajo te beri te dashurosh...bravo puc


  ...flm...puc puc...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 21.02.09 12:52

  wow sa embel puth kjo mo aman ahahha bme puth e njher po s eke bezidi ahahahhaha kisss dhe une me falni epr gjuhen pos edi mrid he emzi shkruaj
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by piccola_stella on 21.02.09 20:45

  UN_TI_DHE_ENDERRAT wrote:wow sa embel puth kjo mo aman ahahha bme puth e njher po s eke bezidi ahahahhaha kisss dhe une me falni epr gjuhen pos edi mrid he emzi shkruaj  hhaha...shakaxhi cuni....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 23.02.09 15:05

  wow qenke ne it dhe ti me deksh ishalla ahhahaha po spe se ke nxjer surratin te shohim ahahaha:SmileSmileSmileSmile puc
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by piccola_stella on 02.03.09 22:50

  UN_TI_DHE_ENDERRAT wrote:wow qenke ne it dhe ti me deksh ishalla ahhahaha po spe se ke nxjer surratin te shohim ahahaha:SmileSmileSmileSmile puc


  po ne italine e mallkuar...eee se nxjerr fytyren time prej engjelli se kam frik se me mer mesysh...hahaha
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 03.03.09 0:20

  sha njeri me sy un jo i ha vetem me dhembe ahahahahahha
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by piccola_stella on 05.03.09 17:45

  ...meqe ktu smund te perdoresh dhembet ...nese ke deshir te hash je i detyruar te perdoresh syte...

  Sponsored content

  Re: DASHURIA APO FAMILJA?KE DO TE ZGJIDHNIT...?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:02