FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Share
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Post by piccola_stella on 08.11.08 23:38

  ...aborti....sot jemi te rinj ...gabimisht mund te ndodhi qe vazja te ngel shtatezan...si do vepronit ... djali do ta braktisi si ndodh zakonisht ...apo do i qendroj prane....
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Post by ezopi on 09.01.09 21:36

  Eh te thuash te drejten me kete brez qe po vjen do te jene te rralla rastet ku djali do ta pranoje atesine e femijes me deshiren e tij..nqs ai do ta pranoje atesine do jete sepse eshte detyrur nga familja e vajzes...nqs as vajza nuk do te behet nene qe ne moshe te re atere ajo do te abortoje edhe djalit sigurish do ti behet me mire kjo zgjedhje "e pjekur " per mendimin e tij...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Post by piccola_stella on 11.01.09 20:50

  ....po eshte nje femije ta haj dreqi...jo nje kokerr veze...te abortosh eshte te vrasesh qenien e krijuar nga ty...te shijoi sexi i pasiguruar dhe me personin e gabuar... mbaj pasojat tani...eshte gjithmone nje qenie ...nje jete...e nuk ka te drejt askush qe ta vrasi...ASKUSH...
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Post by ezopi on 11.01.09 22:38

  E kuptoj qe eshte nje qenie si dhe ne ... ne mund te kishim pasur te njejtin fat me ato nqs do kishim prinder te tjere edhe ne nje kohe tjeter... por une thjesh thashe mendimin qe kam mbi brezin e sotem....ne shumicen e rasteve qe di une..keshtu ndodh qe djemte nuk e pranojne atesine me deshiren e tyre...jam dakort me ty qe askush nuk mund ta vrase as ata qe e sollen ne jete...por fatkeqsisht ky eshte realiteti....respekte x ty!!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Post by piccola_stella on 12.01.09 23:06

  ...e di qe eshte ky realiteti...dhe me vjen vertet shume shume keq per ato femije qe vdesin si te mos ishin qenie... ndersa ata prinder qe i vrasin jan te mallkuar...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:35

  shpjegoma i cik rusisht ket temen se vallahi se kap ahha

  Sponsored content

  Re: ...te dua ...por sdua te jetosh...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:10