FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  FEMRA ...dhe opinioni qe krijon BOTA per te...

  Share
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  FEMRA ...dhe opinioni qe krijon BOTA per te...

  Post by piccola_stella on 08.11.08 23:32

  Si konsiderohet FEMRA ne Shqiperi ?

  Une jetoj larg ...jo aty.... por here pas here jam ndeshur me opinionin e shqiptarve...si ktu dhe aty....
  ...kalon nje femer me mini (normal provokuese per hormonet e meshkujve) ....po pse ne ate moment ata e han me sy ....i hedhin dhe ca fjal mbrapa.... me vete thon he mos se derr k eshte ajo.... edhe ktu ku jetoj une e njejta gje ....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: FEMRA ...dhe opinioni qe krijon BOTA per te...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:43

  femrat hmmmmmmmmmm lere se ca jan shejtanet te tera te mira jan po cna zalisni me ekt tem ahaha

   Current date/time is 10.12.18 15:51