FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  loja e ciftit...

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: loja e ciftit...

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:12

  Po rrinim
  (me ke po rrinit)?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: loja e ciftit...

  Post by DarkAngel on 20.07.08 19:21

  me dike

  (ku do te rrinit)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: loja e ciftit...

  Post by angel on 21.07.08 0:12

  ne nje lokal
  ca do benit?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: loja e ciftit...

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.07.08 14:40

  Te pinim kafe
  (po tjeteter?)
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: loja e ciftit...

  Post by DarkAngel on 21.07.08 16:23

  muhabet

  (do vish)
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: loja e ciftit...

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.07.08 16:51

  ke shtepia ime
  (cfare do te bajme?)
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: loja e ciftit...

  Post by DarkAngel on 22.07.08 20:51

  nje bisede

  (je dakort apo mendon per ndonje gje tjeter)
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: loja e ciftit...

  Post by Gjak_Verdheblu on 22.07.08 22:56

  nuk jam dakort
  (cfare mendon te bajme tjeter?)
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: loja e ciftit...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 23:39

  hapi 1-emer femre keliana
  hapi 2-emer mashkulli bledi
  hapi 3-ku ishin trick house
  hapi 4 -cfare po benin po ekrcenin
  hapi 5-kush i pa ter pabi
  hapi 6-cfare ju tha ai qe i pa na zut vendin
  hapi 7-sija kthyen ata ik e kap nje cep
  hapi 8-si iken cifti i gezuar epr qef te vet huahuahuahuahuahua

  Sponsored content

  Re: loja e ciftit...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:40