FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2018

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  loja e ciftit...

  Share
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: loja e ciftit...

  Post by devil princess on 06.04.08 13:42

  kape e rrif ate el ninjon
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 06.04.08 14:11

  cifti ia ktheu dhe i tha qe skemi ku ta gjejm el ninjon se nuk ja dim emrin e vertet(shshshs)
  si iken ata?
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by Stela on 06.04.08 15:27

  Eheeeeeee.. me pyeten mua kush eshte el ninjo.. po une i tregova nje tjeter dhe iken mbrapa atij pastaj... el ninjo shpetoi.. cifti u zhduk e si pa me njeri... e te gjithe jetuan te lumtur... Hahahaaa...

  THE END
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 06.04.08 15:54

  hahahaha goxha imagjinate stela
  tani nje cift tjeter.
  emer femre---liria
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by Stela on 06.04.08 15:59

  Emer mashkulli- Skilaci
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by Greta on 06.04.08 16:01

  ndodheshin diku ne dregdet..

  eklisse
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : itali ( jam nga el)
  Job/hobbies : studioj per mjeksi
  Humor : argetues
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: loja e ciftit...

  Post by eklisse on 07.04.08 17:09

  bene nje kenge
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: loja e ciftit...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 17:10

  dhe u bene te famshem
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by Stela on 08.04.08 14:03

  pastaj te gjithe anetaret e ketij forumi iken ke shfaqa e tyre dhe ......
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: loja e ciftit...

  Post by devil princess on 08.04.08 15:57

  NUK E PELQYEN DHE I THANE...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: loja e ciftit...

  Post by piccola_stella on 17.04.08 18:45

  NUK VINI NE TIRANE....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: loja e ciftit...

  Post by Legend_boy on 17.04.08 18:50

  JO NUK VIJ PO JU...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: loja e ciftit...

  Post by piccola_stella on 18.04.08 17:05

  PO JURIA NE TIRAN ESHT KU DO SHKOJ....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: loja e ciftit...

  Post by moon_girl on 26.04.08 21:45

  ISHIN NE MUSIC AWARDS 2008
  (CFARE PO BENIN)
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: loja e ciftit...

  Post by Snowhite on 01.05.08 17:29

  Po prisnin mbrapa skene te prezantonin nje cmim.
  (kush i pa?)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: loja e ciftit...

  Post by moon_girl on 03.05.08 13:29

  I PA HILARY DUFF
  (CFARE I THA)
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: loja e ciftit...

  Post by Snowhite on 03.05.08 21:33

  Sa shkokeni te dy.
  Do ma japesh nje autograf, Lirie?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: loja e ciftit...

  Post by DarkAngel on 03.05.08 21:38

  kete loje se marr vesh fare a me ndihmon njeri
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: loja e ciftit...

  Post by Snowhite on 03.05.08 21:49

  Coje te faqja e pare e kesaj temes, dhe do i shohesh rregullat. Megjithese as une nuk i mbaj mend sipas radhes.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: loja e ciftit...

  Post by DarkAngel on 03.05.08 21:57

  ok flm shume per mdihmesen edhe pse fare e vogel Wink
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: loja e ciftit...

  Post by moon_girl on 08.05.08 22:35

  PO PATJETER QE DO TE JAP NJE AUTOGRAF
  (SI IKEN CIFTI)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: loja e ciftit...

  Post by angel on 28.05.08 15:11

  pas kesaj largohen te lumtur
  (ca i ndodh rruges?)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: loja e ciftit...

  Post by moon_girl on 05.06.08 14:44

  asgje
  (emer femre)
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: loja e ciftit...

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 1:03

  Ajshe
  (emer mashkulli)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 19.07.08 9:22

  ku ishin? ne komisariat
  (cfar po benin)????? ......................(ej secili te shkruj dhe pytjen pasardhese qe duhet ti pergjigjet tjetri)

  Sponsored content

  Re: loja e ciftit...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.05.18 18:52