FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  hajt se do mnjifni mos kini merak

  Share

  tado
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 1
  Age : 27
  Location : Tirane
  Job/hobbies : PR person
  Humor : characteristic
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-08-08

  hajt se do mnjifni mos kini merak

  Post by tado on 08.08.08 18:23

  e ca me thon une tani per veten ????? jam ne vit te 4 ke petronini ne fillim mund te dukem shume serioz por kur mnjef e kupton se jam shume humoirist mpelqen tboj sa me shume qef dhe ta shijoj jeten sa me shume po qe se keni nai pytjetje jeni te lire te pysni ca tdoni!!!!!!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: hajt se do mnjifni mos kini merak

  Post by DarkAngel on 26.08.08 18:49

  mire se erdhe
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: hajt se do mnjifni mos kini merak

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 14:48

  eh hajd se do me njini pak si tem mapa po nejse ahhaha ca te thush .......

  Sponsored content

  Re: hajt se do mnjifni mos kini merak

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:01