FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Kafshet Shtepiake

  Share
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Kafshet Shtepiake

  Post by g-unit girl on 05.08.08 15:10

  cmendim keni per to ?
  po ju vet a mbani te tilla ne shtepine tuaj?
  cili mendoni se eshte kafsha me e pershtatshme per tu mbajtur ne shpi ?  me pelqejn kafshet shtepiake edhe pse vet une nuk mbaj ne shpi
  do me pelqente te kisha nje qen te vogel se i kam shum qejf qente kurse macet i kam shum inat Mad
  te pershtatshme jane qente dhe macet e vogla e jo qen te medhenj kufiri sic mbajn ca
  this is just my opinion

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kafshet Shtepiake

  Post by Eternal_Light on 06.08.08 12:12

  i un vdes per macet, maroj fare, marooooooooooj
  por skam pas naiher dhe as nuk kam
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kafshet Shtepiake

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:08

  ...i urrej....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Kafshet Shtepiake

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:51

  uhaaaaaaaaaa inati im kafshet shtepiake qef kam nej tiger por cedo se blej dot ahahha

  Sponsored content

  Re: Kafshet Shtepiake

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:35