FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  Shkolla

  Share
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Shkolla

  Post by g-unit girl on 05.08.08 14:47

  cmendim keni per kte institucion??
  si ju ecen ne pergjithesinje vit shkollor??
  shkruani gjthashtu edhe si ja kaloni cdo dite ne shkolle qe te behet edhe tema paksa interesante Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Shkolla

  Post by g-unit girl on 05.08.08 14:51

  shkolla ka nje te mire e nje te keqe: e keqe se te merzit me ato mesimet e zyshat dhe e mire per vet faktin se atje kenaqesh paksa me shoqerine, kalon pjesen me te madhe me te Very Happy
  viti i pare me ka ecur mjaft mire pasi ne mesime nuk persova shum renie nga klasa e 8 dhe benin me pak mesim se jo mungonin zyshat jo festat e kshu na iknin ditet, sa qejf Very Happy:D
  pastaj viti 2 oboobo skandal fare, vk mo, gjithcka kot, edhe ne mesime pesova pak renie Crying or Very sad hajt mo sme ka pelqyer fare pothuajse
  persa i perket pyetjes se fundit do ju flas kur te filloj shkolla Mad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Shkolla

  Post by Eternal_Light on 06.08.08 12:13

  shkolla ka mbaru mi gruuuuuu
  shyqyr zotit thuj, dhe ti na hap kshu temash, kur te filloj prap do flas per te un Razz
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Shkolla

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:57

  ....shkolla eshte nder gjerat elementare ne bote....
  ...mua gjithmon me ka shkuar mire....nuk kam pasur nota negative....
  ....shkolla per mua eshte edhe menyre per te kaluar kohen....
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Shkolla

  Post by Stela on 29.12.08 13:48

  Hahahaa.. taniiii.. shkurt muhabetiiii... mua shk me pelq vetem ne prag festash.. se behet rrempall fare.. apo ato ditet e fundit.. kur tmerr malli me pa zyshat se spara hyn njeri nmsim.. po kur behet mesim i rregullt.. e kur te vjen ashtu si rastesisht na i kontroll nga ministria arsimit.. ME TIK TRUNI FARE... brrrrr.... i don't like it !!
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Shkolla

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:03

  opo shkolla ehste e mir sidomos kjoq e jam un me shum vajza se djem dhe ata djem qe jan jan ehe e kan mendjen mami babi ahahhaha

  Sponsored content

  Re: Shkolla

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 18:14