FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Share
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by g-unit girl on 04.08.08 18:06

  a mendoni se jane liberale?
  jane fanatik??
  si sillen me ju?
  etj etj ctju doje zemra juve Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by g-unit girl on 05.08.08 13:37

  si fillim jane shuum fanatik, si lene femijet e tyre te dalin me shoqerine pra te jene liberale por gjthmone me kufi kuptohet ajo.
  te bejne shuum moral qe te acaron pasi perseritet me mijera here edhe pse une e di qe e kane per te miren tone gjithsesi 100 mije here te njejten gje Mad:x
  te bertasin apo merziten edhe vet per gjera koti pfff se marr vesh pse iher Mad
  nga ana tjeter ka edhe prinder qe jane liberale me femijet e tyre dhe me vjen mire per kte por nuk me pelqen pastaj qe i lene femijet e tyre te nxjerrin jasht pjese te ndryshmte te trupit te tyre nejse vl e kush jam une qe ti gjykoj
  kaq kam tani per tani po ashtu do shtoj prap Very Happy

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:41

  un kam prinder liberale dhe mbi te gjitha me kuptojne...kuptohemi ndaj them se jane me te miret ne bote..
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by g-unit girl on 05.08.08 13:43

  endrra e fjetur wrote:un kam prinder liberale dhe mbi te gjitha me kuptojne...kuptohemi ndaj them se jane me te miret ne bote..

  me vjen vertet shuuuum shuuuuum mire per ty Very Happy

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by MRR-ja on 25.08.08 20:51

  jane futja vrapit se eshte me e forta se prinderit te bejne si prinder mos bej ate mos shko aty bla bla bla pff por jane edhe te mire nganjehere me raste kuptohet
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by DarkAngel on 26.08.08 18:48

  jan si shpirtttttttttttt
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:07

  ...te mit jan perfekt...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:53

  ah per te mit skam ca them sma kan prishur deri tashi aty ku doja me cuan

  Sponsored content

  Re: cmendim keni per prinderit e sotem ??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:43