FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

August 2017

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


    libri qe po lexoni

    Share
    avatar
    g-unit girl
    antar legjendar
    antar legjendar

    Female
    Number of posts : 1092
    Age : 26
    Location : do doja shum te isha ne ELB
    Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
    Humor : cka per ibret :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-15

    libri qe po lexoni

    Post by g-unit girl on 29.07.08 12:45

    nisa librin KRIM DHE NDESHKIM po e lash pergjysem Embarassed
    se keni idene sa pertoj me lexu booooooo
    avatar
    moon_girl
    antar ideal
    antar ideal

    Female
    Number of posts : 1935
    Age : 24
    Location : 1-b
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-25

    Re: libri qe po lexoni

    Post by moon_girl on 29.07.08 13:02

    EDHE UNE JO SE PERTOJ PO NUK JANE LIBRA TERHEQES......
    KAM LENE PERGJYSEM "HIJA E MALEVE"-ERNEST KOLIQI

    endrra e fjetur
    antar fillestar
    antar fillestar

    Female
    Number of posts : 18
    Age : 27
    Location : kudo
    Job/hobbies : poezia
    Humor : shi dhe diell
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-07-23

    Re: libri qe po lexoni

    Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:36

    Libri i fundit ishte" 5 dite ne paris "i Daniel Steel...ishte 1 me ka mbetur ne mendje eshte nje romance e vecante jua rekomandoj te lexoni.
    avatar
    g-unit girl
    antar legjendar
    antar legjendar

    Female
    Number of posts : 1092
    Age : 26
    Location : do doja shum te isha ne ELB
    Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
    Humor : cka per ibret :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-15

    Re: libri qe po lexoni

    Post by g-unit girl on 05.08.08 13:39

    sapo mbarova librin Alkimisti nga Paulo Coelho dhe do filloj librin e Naim Frasherit "Lulet e Veres
    avatar
    piccola_stella
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 533
    Age : 25
    Location : itali
    Job/hobbies : te pikturoj
    Humor : jo shum
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-16

    Re: libri qe po lexoni

    Post by piccola_stella on 28.10.08 17:32

    ....syze te arta...

    Sponsored content

    Re: libri qe po lexoni

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 19.08.17 10:07