FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Trendygirl here!!!!

  Share
  avatar
  Trendygirl
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 11
  Age : 24
  Location : Gjirokaster, Albania
  Job/hobbies : te kercej, te dal me shoqerine, te degjoj muzike, te chatoj ne internet...
  Humor : Zakonish jam tip i qeshur.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Trendygirl here!!!!

  Post by Trendygirl on 19.07.08 1:02

  Hey pershendetje te gjitheve. Jam Marina nga Gjirokastra dhe kam pak kohe qe jam regjistruar ketu. Do me pelqente te beja shoke te rinj. Wink
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by Living_bride on 19.07.08 10:36

  mireserdhe mi Mariana.
  paske hapur teme personale?? sh mire. Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by DarkAngel on 19.07.08 13:10

  mire se erdhe gjirokastrite.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by Elboy814 on 19.07.08 13:17

  hey mirseerdhe marina,,,je nder te parat qe je regjistru nforum dhe tani hym.hajt mrsenaerdhe dhe bafsh qef.
  tung
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by moon_girl on 19.07.08 14:23

  PERSHENDETJE MARINA....JAM E SIGURTE QE DO TE BESH SHUME SHOK TE RINJ....KLM
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:06

  Mire se na erdhe Marine.
  Uroj tja kalosh sa me mire midis nesh.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by angel boy on 26.07.08 19:11

  hajt mire se na erdhe,,po fol mi goc ste ndihet zeri fare


  Last edited by angel boy on 27.07.08 18:51; edited 1 time in total
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by angel on 27.07.08 17:15

  Mireserdhe dhe nga une.Ia kalofsh sa me mire ketu!
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by A.N.I. on 27.07.08 17:59

  Trendygirl wrote:Hey pershendetje te gjitheve. Jam Marina nga Gjirokastra dhe kam pak kohe qe jam regjistruar ketu. Do me pelqente te beja shoke te rinj. Wink
  mirseerdhe marina..jam e sigurt qe do ja kalosh shuuuuuuuuuuuuuuume mire ktu...have a nice time!!
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 14:49

  ahahahahahhaha marina vdeksh ti em gjith shoqet e tua ahahahahhahaha moj shtrige po ti me vdo ektu papapa cje ti moj ajo e shkolles U.R JE TI AHAAHHAHA NEJSE AJO JE E DI UN KLM UN EPR VETE TNJOF NJIF KTA AHAH

  Sponsored content

  Re: Trendygirl here!!!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:34