FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  URIME VERORE...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  URIME VERORE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 14.07.08 19:51

  URIMET ME TE PERZEMERTA PER ATA ANETAR/E QE NISEN PER PLAZH NESER DMTH PER 15-DITESHIN E DYTE TE KORRIKUT....

  ATO ANETARE QE KANE SHKUAR ME PARE I UROJME PUSHIME TE MBARA...
  NGA STAFI
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: URIME VERORE...

  Post by DarkAngel on 14.07.08 23:06

  urime dhe nga ana ime tja kalni sa me mire atje ku do ikni
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: URIME VERORE...

  Post by angel on 14.07.08 23:09

  Edhe nga e imja,beni qejf dhe per mua Very Happy
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: URIME VERORE...

  Post by angel boy on 14.07.08 23:13

  flm ju antarve siper se une jam nji nga ata qe do te iki,,,,,
  por jo me 15 por n16 ne megjes.....

  prsh dhe une ata qe do te shkojne ne plazh
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: URIME VERORE...

  Post by DarkAngel on 14.07.08 23:14

  po ti bishe sdo ikesh
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: URIME VERORE...

  Post by angel boy on 14.07.08 23:15

  po lale por do iki me date 16 korrik...
  pra jo me 15 hahahah
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: URIME VERORE...

  Post by DarkAngel on 14.07.08 23:18

  hahahahhaha boobboo do na marri malli
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: URIME VERORE...

  Post by angel boy on 14.07.08 23:21

  e di e di...sje i vetmi mos ki merak...ka dhe shume te tjere...hahha
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: URIME VERORE...

  Post by DarkAngel on 14.07.08 23:22

  hAHAHAHHAHA MIRE E BISHE MIRE BEJ QEF SSA JE I RI
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: URIME VERORE...

  Post by angel boy on 14.07.08 23:28

  o pse ene njicik edhe do plakena ne....
  e kena jeten para lale...
  apo jo???pastaj qejf do bejme se cuna te ri jemi
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: URIME VERORE...

  Post by DarkAngel on 14.07.08 23:31

  poopopo eshte me se normale qe po bejme qef
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: URIME VERORE...

  Post by angel boy on 14.07.08 23:33

  hajt se kjo jete per ty qeka dark...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: URIME VERORE...

  Post by DarkAngel on 14.07.08 23:37

  hahahahha dhe per ty njekohesisht
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: URIME VERORE...

  Post by angel boy on 14.07.08 23:59

  mire per te dy e lejme hahaha
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: URIME VERORE...

  Post by g-unit girl on 05.08.08 22:55

  i uroj GJAK_VERDHEBLU ti kaloj sa me mire pushimet verore se javes tjeter do iki
  befsh sa me shum qejf, knaqu edhe per ne Razz e mos na harro neve ktej Razz:lol!:
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: URIME VERORE...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.08.08 23:02

  Flm shume yllo.As mos e mendo ate qe do te harroj nai here.Kurrrrrrrrrrrrrrrrr.

  Sponsored content

  Re: URIME VERORE...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:26