FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  loja e ciftit...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 20.03.08 15:57

  ne kte loje duhet te ndiqni kto hapa
  hapi 1-emer femre
  hapi 2-emer mashkulli
  hapi 3-ku ishin
  hapi 4 -cfare po benin
  hapi 5-kush i pa
  hapi 6-cfare ju tha ai qe i pa
  hapi 7-sija kthyen ata
  hapi 8-si iken cifti


  Last edited by El_ninjo on 25.03.08 17:17; edited 1 time in total
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 20.03.08 15:58

  emer femra ==> angelina jolie
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:54

  em femre=m..........
  em djali=j.......
  te road hause
  po kercenin
  andi
  i vodhi numrin e m-se,j-se
  u lidhen bashke
  dhe jetuan te lumtur

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: loja e ciftit...

  Post by don acsente on 25.03.08 22:56

  e dhe e jetuan per nje kohe te lumtur por me pas u ndan
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: loja e ciftit...

  Post by Musafir on 25.03.08 23:58

  DON_PABLO wrote:em femre=m..........
  em djali=j.......
  te road hause
  po kercenin
  andi
  i vodhi numrin e m-se,j-se
  u lidhen bashke
  dhe jetuan te lumtur
  o pablo te lumte bravo...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 26.03.08 0:20

  emer femre-borbardha
  (vazhdon tjetri me emer mashkulli)
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: loja e ciftit...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 0:34

  spidermeni
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: loja e ciftit...

  Post by Smart_Snake on 26.03.08 0:38

  ishin ne pyll
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: loja e ciftit...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 0:42

  po mblidhnin lule
  (kush i pa do e thuash ti poshte)
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: loja e ciftit...

  Post by Smart_Snake on 26.03.08 0:44

  nje gjahtar aty prane
  (cfare i tha ai qe i pa)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 26.03.08 0:46

  cfar po beni ju capkene aty?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: loja e ciftit...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 0:56

  asgje po mbledhim lule...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: loja e ciftit...

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.03.08 14:11

  mblodhem lule dhe ikem dore per dore
  se ku iken e vazhdon tjetri
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:38

  emer cuni-don akcente
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 27.03.08 21:40

  emer goce -britney spears
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by DON_PABLO on 28.03.08 19:15

  ishin ne librazhd
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 28.03.08 19:19

  cfar po benin-> po hanin drek
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: loja e ciftit...

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.03.08 16:46

  HANGEN DREKE DHE..................
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by DON_PABLO on 29.03.08 17:01

  pine bira e bene nje sher.nga ky sher lindi che guevarra i forumit
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: loja e ciftit...

  Post by Legend_boy on 29.03.08 17:46

  emer femre=hilari daff
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 29.03.08 19:08

  emer mashkulli-> gerrard
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by Stela on 04.04.08 22:49

  Ishin ne party
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: loja e ciftit...

  Post by Greta on 05.04.08 15:18

  dhe u knaqen shume
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: loja e ciftit...

  Post by devil princess on 05.04.08 15:25

  AI QE I PA--- MOS U LODHNI SHUME
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: loja e ciftit...

  Post by Elboy814 on 06.04.08 11:59

  i pa devil princess dhe i tha...

  Sponsored content

  Re: loja e ciftit...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:20