FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ERDHA DHE UNE

  Share
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  ERDHA DHE UNE

  Post by angel boy on 08.07.08 15:51

  emri::ergys
  mosha:::17 vjec
  ku banoni::: tirane
  ku keni lindur:: tirane por me origjine jam nga korca
  shkolla:::hidhem ne vit te 4
  hobi::: sporti


  ju pershendes te gjitheve.....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by Elboy814 on 08.07.08 16:00

  mirseerdhe.
  po nga e gjete faqen ton>kush ta tha???
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by angel boy on 08.07.08 16:01

  hic kot tu kerku ne google...
  ej me ndihmon dot si te postoj nji foto??
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by Elboy814 on 08.07.08 16:04

  esht pak e komplikuar duhet te regjistrohsh te servimg dhe duhet te marresh linkun nprej andej.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by angel boy on 08.07.08 16:09

  ej dua te hedh nji foton time nga pc ketu ne forum....
  ma thuj njicik me avash si ta hudh
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by Gjak_Verdheblu on 08.07.08 17:12

  Mire se erdhe angelboy.klm midis nesh.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by angel boy on 08.07.08 17:17

  thnx bosso
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by DarkAngel on 08.07.08 18:14

  o bishe mire se erdhe po sna the kush te ftoi?
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by angel boy on 08.07.08 18:15

  asnji bossooo

  e gjeta rastesisht duke kerkuar ne google
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by DarkAngel on 08.07.08 18:17

  aha te lumte kam thene une qe ke 1-sh ti po kush ta beson:D
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by angel boy on 08.07.08 18:18

  eh thuj icik mer thuj
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by DarkAngel on 08.07.08 18:28

  he p[ra he ta marrin vesh kto ketu se kush je ti:D
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by angel boy on 08.07.08 18:36

  eh mor bish mor bish sa njish qe je...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 14:51

  MA COJ MU NE MSN FOTON SE TA BEJ UN rosybledi@gjimnazistja.tk mere add e me dergo foton kur tjem ne linje se ta vendos une klm vllai

  Sponsored content

  Re: ERDHA DHE UNE

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:11