FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  sms urimi per dtl...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sms urimi per dtl...

  Post by Elboy814 on 05.07.08 1:08

  ktu shkruni urimet ma te bukra per dtl...poezi apo ku ta di un cfar
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Elboy814 on 05.07.08 1:12

  he mthoni nji tani se mduhet nji i bukur fare se do ja coj nji shoqeje
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:18

  Si sot para 19 vjetesh nga planeti Mars ra nje vajze shume e bukur.Kjo vajze na ra ne nje familje fantastike qe e rriten me dashuri shume te madhe.Meqe kjo vajza ra nga planeti Mars ato vendosen ta quajne Marsida.E falenderoj shume ate njeri qe e shtyhu kete vajze te bie ne toke,se qekur e kam njohur kete vajze,jeta ime ka pasur shume lumturi.U befsh edhe 100 vjece mikja ime me e mire.

  E kam bere vete per nje shoqen time me emrin Marsida.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:20

  Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:20

  Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:21

  Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:21

  Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dije? Megjithate shume urime !
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:21

  Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:22

  Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:23

  Para disa vjetesh lindi nje engjellushe me shpirtin flori.E uroj kete engjellushe te befeh edhe 100 vjece.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 11:25

  Nje vite eshte si nje liber me 365 faqe.Cdo faqe kerkon durim dhe vetem buzeqeshje.Uroj qe ti mbushesh plot me gezim dhe dashuri keto faqe te ketij libri
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by angel on 06.07.08 23:32

  Per dtl desha te te dhuroja gjithcka dhe asgje:gjithcka qe te ben te lumtur e asgje qe te ben te vuash.
  EDHE 100 NGA ZEMRA!!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by fefe_metallica on 08.07.08 22:05

  Gjak_Verdheblu wrote:Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!

  dicka te till kam cu dhe un per urim dtl
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by DarkAngel on 08.07.08 23:02

  Dua qe ky mesazh te lundroj, nga fundi i oqeanit te kaloj, akullnaja mos ta ndaloj, te vi tek ju per t'ju takuar, Ditelindjen nga une per tua uruar...U BEFSH 100...VJET.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by DarkAngel on 08.07.08 23:03

  si freski e detit te ardht lumturija, si pellumb i bardhe te ardht dashurija, cdo enderr e jotja u befte realitet, urime ditlindjen i bofsh 100 vjet
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by DarkAngel on 08.07.08 23:06

  Shume vite me pare ne spital u degjua nje e qare.Ishte ylli qe pikoi ne kete bote plot mistere.Te jetoj kerkoi dhe Zoti deshiren ia plotesoi edhe me emrin ENGJULL e pagezoi.Ai engjull ishe ti.Urime ditelindja
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by DarkAngel on 08.07.08 23:08

  Me ar zoti ta beri zemren pastaj gjelberimin e thellesis detare e futii ne syt e tuu me mendafsh te krijoii ballin ku shkroi sukses lumturi per 100'vjet q'rendesi kan urimet e mija kur ty te bekoi perdendija veq le te jet e bukur dita kur ti mbush vite....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by DarkAngel on 08.07.08 23:10

  engjujt ishin gezuar kur ishe lindur ti,fati e deshti fatin e un ardha tek ti, te jem pran teje e te them te dua, ta uroj datlindje e tjesh gjithmon me mua
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:10

  "Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme ...por nuk ekziston asnje aq e bukur sa te trasmetoj dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertet e bukurise ...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec! TE DUA SHUME YLLI IME ...fli gjume ime...."

  -Kur un bera 16 vjec urimi i pare ishte ky ...ne oren 0:03....per mua ishte urimi me i bukur qe me kan ber ate dite....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:18

  Te uroj shum FAT ne JET
  ,ne pune vullnet,n
  e trup shendet,
  ne enderr realitet,
  ne ide drejtesi,
  ne nerva qetesi,
  ne fytur bukuri,
  dhe shum fat en dashuri...
  Nder vite urime urime vetem per ty
  U befsh 100 vjec..........

  ka qen gusht kur ma kan dergu sapo u ben 4 zero ne or ather ka ardh kjo sms nga nje mikja ime

  Sponsored content

  Re: sms urimi per dtl...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:14