FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  KRIJIMET E FORUMIT...

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 17:52

  Iku dashuria e vertet nga kjo bote

  do ta kerkoni por do
  jete e kote

  per 1 goc ti do derdhesh lot

  per nje vajze ti do
  behesh kot

  dhe 1 dit do te thot "o rrot

  por pas shum kohesh munt
  te te therrase idiot

  Do mbytesh i vetem ne lot

  e askush ndal sdo
  te thot

  po dikush te do ne kete bot

  dikush pa te cilin jeta do
  ishte e kot

  aq sa kete e thote nje zemer qe ste harron dot...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 17:56

  ISHE I PARI PER MUA
  DHE ASNJE TJETER SI TY NUK DUA
  POR TY DO TE MARRE
  MALLI PER MUA...

  ISHE I PARI PER MUA
  DHE KURRE NUK DO TE
  HARROJ
  GJITHNJE DO VAZHDOJ TE TE DUA
  GJITHCKA DO TE MBETET NJESOJ...
  ASHTU SI NISI ASHTU DO VAZHDOJ..
  TE DUA TE DUA NUK KAM SI E HARROI....
  PERVEC TEJE TJETER NUK
  MENDOJ...
  DHE ME ASNJE NUK TE NDERROJ.
  DERISA TE RROJ...

  DERI SA TE RROJ E DERI SA TE VDES
  DO ME MARRE MALLI NGA DARKA NE
  MENGJES
  SE KAM MALL PER TY E KAM NOSTALGJI
  GJE QE TI BESOJ SE NDOSHTA E
  DI...

  FOTON TENDE E MBAJ NE GJI....
  E MBAJ SE PER TY NDJEJ DASHURI...
  PO TI NE
  ZEMER TENDE VALL ME KE...
  APO NE NJE CEP TE ERRET TE SHPIRTIT ME LE....

  ESHT E VERTET QE PRANE SME KE....
  POR TI E DI SE I PARI DHE I FUNDIT NE ZEMER
  JE...
  DUHET TA HARROJ UN DASHURIN TON...
  SDUHET TI KUJTOJ FJALET QE TE
  DASHURUARIT THON....

  [b]...PO IK PRA SE ESHTE
  VON....

  ...JO SHPIRT NE DUHET TA
  JETOJM DASHURIN TON...

  ...PO IK
  PRA SE DOLI MAMI....

  ...NUK KA
  RENDESI LE TE NA DAL DHE NAMI...

  ...DO IKESH TI APO CA ....
  ...JO NUK IKI SE VEC TY UN DU ME TE PA...

  ...JO NUK IKI SE VEC TY UN DU ME TE PA...
  ...SE NE DASHURI ME TY KAM
  RA...
  ...TI JE MOTIVI JETES TIME...
  ...ME TY DO IKI PER
  PUSHIME...
  ...VENDIN ZGJIDHE TI...
  ...SE UNE DUA TE BEJ VETEM
  DASHURI...

  ..PASTAJ NDOSHTA EDHE FEMIJE...
  QE TI SHIJOJME NE PLEQERI
  SE
  BASHKU UN DHE TI....


  Last edited by moon_girl on 30.06.08 18:03; edited 1 time in total
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 18:01

  me ne fund pa ty do rroj...
  dhe nje tjeter do kerkoj
  qe mua te me
  ledhatoje
  edhe buzen te ma
  kafshoje...

  sa keq qe sdo me harroje...
  se un sbeja ate qe ti doje...
  se ty te jam ba
  fiksim...
  dhe pa mu ti ske asnje
  fillim....

  SA KEQ QE ME VJEN PER TY
  QE NGELE ME LOT NE SY
  NE ATO SY TE SHKRUAR SI UJ
  TE KULLUAR
  SYT E TU SYT E TU
  NJERI QORR E TJERI BLU
  NJE I KUQ E TJETRI
  I ZI
  CA DO BASH MI GOC TANI?

  qe ta dish ti
  kam gjet nje cun te ri
  ky eshte me i mire
  eshte tamam si
  embesir
  vec nje gje sme pelqen
  u be kohe qe floket si pren

  edhe rrobet nuk i nderron
  po me i pal pantallona e shikon
  me nje bluze dhe
  all star
  pf ca a ky katunar...
  me mir po e nderroj me nje fshatar
  me nje fshatar po pa gomar
  me nje
  fshaatar me lamborgini
  qe tja nis nga
  fillimi...

  po tia nisesh nga fillimi
  nuk e gjen veten me lamborgini...

  me mir kenaqem me nje mercedes
  ate tipin e du te jet francez
  se ata jan
  tipa klasik
  nga te gjith te tjeret kan shum frik...

  nga te gjithe te tjeret kan shume frik
  se jane tipa per rrezik
  frikacak e
  mendjelehte
  qe kan frik nga nje
  blete...

  sjane te gjithe njesoj
  sot gjen lloj-lloj
  ci doni dhe ju
  francezet
  shifni me mire kanadezet...

  ik me gjith francez
  ik me gjith kanades
  i keni shqiptaret
  ne cdo gje
  te paret...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 18:04

  Vetm ty moj budallaqe,por na dole me mustaqe...
  PSE TI ME
  MUA SU KENAQE?
  UNE TE BLIJA EDHE SUFLLAQE..
  QE TE TRASHJE ATO
  MULLAQE...HAHAHA


  HAHAHA HIHIHI HUHUHUHU O SA
  QEF BEHET KETU
  O SA QEF BEHET KETU HAHAHA HUHUHU

  CBEN KESHTU MORE MARSIN?TI KE QENE EDHE
  TRIM...
  KAM QEN TRIM
  PO TANI SKAM BENZIN...
  SKE BENZIN!!??PO TI DO IKESH EDHE NE
  RROGOZHINE!!!!


  NE RROGOZHINE DO TE SHKOJ POR TU
  NUK TE HARROJ...
  EDHE UNE DUHET TE BESOJ?


  ME
  BESON,SME BESON KJO PUNE NUK ME
  INTERESON...
  NUK TE INTERESON E DI...SE
  TI PASKE QEN FEMI
  JAM FEMI SJAM FEMI...UNE TE DOJA PER

  SHTEPI...


  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE
  PARE...
  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA

  LARE...
  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 18:04

  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  TI ME THE CKEMI O
  GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA
  LARE...
  ISHA FYTYRE PA
  LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...

  DHE DUKESHE PRAP QE ISHE
  FSHATAR...
  ISHE FSHATAR DHE SHISJE NE PAZAR...

  DHE DOJE TE GJEJE NJE
  THESAR...
  QE TE ISHTE VETEM ME MARGARITAR...

  DHE E KISHIN FSHEHUR NE
  QILAR...
  po car ban keshtu ore gomar?
  ti akoma me
  qilar?!....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 18:04

  A ME DO TI MUA?
  PO SE KE IDENE SE C'JE PER
  MUA...
  DHE UNE TJETER PERVEC TEJE NUK DUA...
  PO PSE MA
  THUA?

  ATEHERE NUK ISHIM TE RRITUR...
  DHE NUK ISHIM ME TE
  MITUR...
  POR ISHIM EDHE TE PADITUR...
  DHE KISHIM QEF PER TE
  IKUR...

  POR U RRITEM NE NJE DITE...
  DHE NUK KISHIM ME FRIKE...
  SE I
  KISHIM BREKET ME LLASTIK...
  EDHE S'KISHIM FRIKE ASNJE CIK...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 18:05

  AH KJO JETA JONE..
  ZBORIN PO NA BON...
  PO SI NUK
  E KUPTON...
  QE PO NA TORTURON...
  CE DO KUR SE SHIJON????

  DIKUR TE
  THASH...
  QE TE PISH ASHASH...
  PO S'DU RE TE THASH...
  E MO MIRE MERRE
  LEHTE AVASH AVASH....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 18:06

  AH KJO VAPA LOZONJARE...
  HERE ME FUNDE,HERE PA GJE
  FARE...
  ME ROB SHPIE NA CMENI FARE..
  PO CER TI BESH KUR NUK KE
  PARE???
  EH CI DO ME PARE KUR KA DAL ASHIQARE?

  ERDHI VAPA
  PERSERI...
  SA GEZIM O FEMIJE...
  FILLON PLAZHI PERSERI...
  EDHE UNE DO
  SHKOJ TASHI...

  DO TE LAHEM CUP CUP
  DHE PASTAJ PUP
  PUP...
  DO KENAQEM SI FEMIJE
  TAMAM SI NE FOSHNJERI
  SEPSE KJO ESHTE JETA
  GALLAT
  SA JE I RI
  SE PO U PLAKE
  STA VAR NJERI...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by moon_girl on 30.06.08 18:07

  PO JAPIM ME SHUME ORE CUN
  SE CER DO BAJME KUR
  JEMI PA PUNE?
  DO HYJME KETU NE FORUM....

  DO RRIME EDHE PA GJUME...

  PER TE DHENE MAXIMUM

  JO PA GJUME UNE NUK RRI
  SE KAM PUNE NE
  SHTEPI...
  CFARE BEN KESHTU MO CUN I RI?
  PSE PUNET I BAN TI??

  NUK
  BEJ PUNE SHTEPIE
  POR BEJ PUNE DASHNIE...
  ME CA KOMSHIE...
  SE ASHTU ME
  KA HIJE...
  JO SI TI MOJ XHEVRIJE....

  IKU DHE KY CUN KOT E KOT
  NA LA
  VETEM NE KETE BOT...
  SE E KA NE TEREZI...
  QE ME KOMSHIET PASKA RANE NE
  DASHNI...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 18:09

  EJ FALENDEROJME MOON_GIRL PER PUNEN QE PASKA BERE.... SA TE BUKURA I PASKEMI BERE POEZITE MO ANETARE.....HAHAHA
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by piccola_stella on 08.11.08 23:09

  ...per forumin...


  ...ky forumi jone
  sa shume qe na ndihmon
  stresin e largojem
  temat komentojme...

  Sponsored content

  Re: KRIJIMET E FORUMIT...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:30