FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  sa vjec ishe kur....

  Share
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by angel boy on 10.07.08 18:19

  loooooool nja 14 me duket ,,ne klase te 8////


  ti kur do puthesh nji cun??
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 18:21

  hahahhahahaha se di vallaj RazzVery Happy
  po doli ndonje qe e dua dhe te me doje edhe ai mua, qe te lidhemi bashke dmth atehere do e jap puthjen e pare RazzVery Happy
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by angel boy on 10.07.08 18:22

  g-unit girl wrote:hahahhahahaha se di vallaj RazzVery Happy
  po doli ndonje qe e dua dhe te me doje edhe ai mua, qe te lidhemi bashke dmth atehere do e jap puthjen e pare RazzVery Happy

  qeke goc e mire ti Razz Razz Razz Razz  ke blere kutine e tualetit??
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 18:25

  pse me sjam eee?
  kuti tualeti pfff skam ble akoma Razz

  po ti kur ke bleren makinen e rojes? Razz hahahha
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by angel boy on 10.07.08 18:26

  hahaha lali ne 2007;.....


  kur je depiluar per her te pare
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 18:29

  more ti fillove ti ee Mad i poshter Razz
  prej inatit se them Razz

  sa vjec ishe kur u fute ne hi5? Razz
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by angel boy on 10.07.08 18:29

  as nji muaj nuk ka.....por nuk me pelqen fare fare...e hap ndonjihere rralle....


  po ti????
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 18:32

  kte vit RazzVery Happy
  sa vjec ishe kur ke filluar te dalesh per kafe? Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by Gjak_Verdheblu on 10.07.08 19:05

  Qe ne klase te 8 nja 14 vjec me duket.
  po ti?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 19:22

  qe kur kam filluar gjimnazin, dmth 16 vjec
  sa vjec ke qene kur ke je lidhur per here te pare? RazzVery Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by Gjak_Verdheblu on 10.07.08 19:44

  16 vjec.
  sa vjec ishe kur te propozuan per here te pare,se per te lidhure di un qe nuk ke qen nai here e lidhur ti.
  Per g-unit girl pyetja.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 20:18

  hahaha po me lal per mu pyetje per ke tjeter Razz lol!
  qe 16 vjec se tani jam nje vit me e madhe 17 vjec Very Happy
  spo me vjen pyetje ndermend, ehuu pertoj edhe me mendu Razz
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by Living_bride on 10.07.08 21:45

  prit mi se kam une pytje
  kur ta ka qefi per nje sherr te lagja? Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 21:47

  yyy te vdes une per ty per kte pyetjen qe ke bere mii Very Happy:D
  sa me shpejt te jete e mundur se mezi po pres, se kam nja 2 goca per te rraf se si duroj dot Mad:x

  po ti kur do te besh nai sherr ee RazzVery Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by Living_bride on 10.07.08 21:49

  g-unit girl wrote:yyy te vdes une per ty per kte pyetjen qe ke bere mii Very Happy:D
  sa me shpejt te jete e mundur se mezi po pres, se kam nja 2 goca per te rraf se si duroj dot Mad:x

  po ti kur do te besh nai sherr ee RazzVery Happy

  hajde kur te dush ti se spo me mban me vendi mu. vallaj kam ca qe du ti rraf. ku di une me hypi keq. Razz Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by g-unit girl on 10.07.08 21:53

  hahahhhahahah uuen ashtu jam une mii sa here qe me acarojen apo merzisin qe sdurohen fare Mad:x mua me ke gai kur te duash ti okkk Wink hajt puuf
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by A.N.I. on 10.07.08 22:27

  si supozohet ti pergjigjem replikes me lart?nejse
  sa vjec ishe kur shkove per here te pare ne pub?
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by Living_bride on 10.07.08 22:30

  hmm ne klase te 8. se mbaj mend sa isha 14 apo 15.

  kur ike per her te par ne USA? HAHA
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by A.N.I. on 10.07.08 22:33

  15 vjec
  sa vjec ishe kur nise te degjosh muzike rock dhe heavy metal?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by Elboy814 on 10.07.08 22:39

  shum rrall per tmos then fare,ska ardh ajo mosh akoma.
  sa vjec ishe kur ike per her te par ne amerik?
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by A.N.I. on 10.07.08 22:40

  15 vjec e 8 muaj
  sa vjec ishe kur u zure per here te pare me motren?
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by angel boy on 10.07.08 23:13

  skam moter...

  po ti???
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by A.N.I. on 10.07.08 23:28

  qe kur ishte ne bark te mamit zihesha..hahah, bej shaka,fillova te zihem kur isha 10 vjec,qe atehere skam hequr dore kurre nga zenia.
  sa vjec ishe kur u zure per here te pare me grushta?
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by angel boy on 10.07.08 23:29

  ne 8 vjecare se mbaj mend mire  kur u zure me shoqet??
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by A.N.I. on 10.07.08 23:31

  diten e pare te klases te pare...ajo ka qene dhe zenia e pare...
  kur u fute per here te pare ne kte forum?

  Sponsored content

  Re: sa vjec ishe kur....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 15:23