FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Share
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by moon_girl on 27.06.08 18:46

  MMMM UNE ISHA DUKE PARE TV...
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by g-unit girl on 27.06.08 19:58

  tani sapo erdha nga nje xhiro jasht gjasme per tu freskuar RazzVery Happy
  Gjak_Verdheblu
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 20:39

  Isha ne pune.Ime sa erdha dhe direkte ke ky forum.na ka infektuar keq ky forumi. Smile
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by angel on 27.06.08 20:42

  Nga guzhina duke pa tenelovelat Razz
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by moon_girl on 02.07.08 22:22

  po flisja me msn
  fefe_metallica
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by fefe_metallica on 02.07.08 23:34

  kafe
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by angel on 03.07.08 0:12

  msn
  Gjak_Verdheblu
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 13:35

  Ne shtepi po baja ca pune me babin.
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by moon_girl on 05.07.08 16:23

  MSN DHE HI5
  Gjak_Verdheblu
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:26

  Rrugve
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by g-unit girl on 28.07.08 21:19

  ne shpi duke ndenjur kot :S:S
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by angel on 28.07.08 21:21

  Ne ballkon duke luajtur Mos u Nxeh me motren,duke pi cola e duke ngrene patatina,haha
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by moon_girl on 28.07.08 23:45

  ne shpi duke pare tv duke ngrene kokosha dhe duke pire coca cola
  angel boy
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by angel boy on 28.07.08 23:56

  kisha dale
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by g-unit girl on 29.07.08 1:14

  isha shtrire dhe po degjoja muzik me magnetofonin tim Very Happy
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by g-unit girl on 29.07.08 12:36

  hengra buke dhe bera nja dy pune te vockla Very Happy
  angel boy
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by angel boy on 29.07.08 12:54

  takova dark angel..
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by moon_girl on 29.07.08 12:55

  BERA PUNET E SHTEPISE...
  angel boy
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by angel boy on 29.07.08 13:01

  sa puntore qe i kemi krto gocat e forumit
  DarkAngel
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by DarkAngel on 29.07.08 15:33

  uneisha ne tr tani sa erdha
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by g-unit girl on 10.11.08 22:38

  duke mesuar Razz:P
  piccola_stella
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by piccola_stella on 12.11.08 16:34

  ...ne shkoll...
  freedom to love
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by freedom to love on 23.11.08 10:36

  po haja mengjes SmileSmile
  avatar
  don corleone
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : kapem vetem me gps
  Job/hobbies : drink
  Humor : ore macok,po s eshte nevoja
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-12-09

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by don corleone on 09.12.08 21:13

  ne nje tjeter forum

  Sponsored content

  Re: KU ISHE PARA SE TE HYJE NE FORUM?????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.01.19 3:33