FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Barsaleta -18 Vjec

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Barsaleta -18 Vjec

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:26

  ODISEJA
  Odiseja po kthehej ne italke bashke me ushtaret e tij te katandisur mooo mos per gjynof.ishte merita e tij qe Greket fituan ne Troje,perendite u merziten shum nga pjelloria e ksaj mendje djallezore.
  AFERDITA:ME ERDHI KEQ PER TROJEN!!
  ZEUSI:ku i shkoi mendja birit te kurves?!ene ne e hongem mo,me keq se ata.na mashtroi shkerdhata.
  AFERDITA( me nji ze si burr):mo e shaj se o sexy muti!!E KOM QEF:) Atje ne det ania e Odisese ishte ndare nga te tjarat .nje ere e tmerrshme qe dukej si pordha e zeusit ,se nga mutin erdhi e hudhi anijen pertej.
  ODISEJA:mbahuni fort ,mos e rruni.uuuu me rob kush pordhi??????? (ZEUSI I SHKRET E BERI ME SHAKA PORDHEN TE CILEN NJEREZIT E QUAJTEN MURTAJE) NJE USHTAR:kemi humbur.nuk diet se ku jemi o mami ku jemiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaaaaa??? para tyre shtrihej ishulli i cikllobit(njeri i modh me nji sy)ato hyn ne shpellen e tij.aty kishte ca dele.ata theren disa prej tyre! cikllobi po i fuste i dush te nroft me dashnoren e tij ke vaska duke kendu kongen "all that she wants is another baby"vetem zeri i tij brilant shurdhoi 30ushtare ,7 te tjer u budallepsen edhe i gjunin vetes me lapra.odisen se gjeti gje u tregua trim ,por kur pa cikllobin i lagu te palagurat. tani cikllobi dhe odiseja ishin ball per ball dhe e shikonin njeri tjetrin ne sy.ODISEJA ne nji sy dhe cikllobi ne te 2.
  CIKLLOBI:e gje dot raportin e syve te mi ene te tu? odiseja si cun me men ne kok e gjeti
  CIKLLOBI:ej ce numri do i ket recipetat ajo ciljeta mer amon?
  ODISEJA:vallai se di po me te mdhoja se valdetja ime i ka iher!
  CIKLLOBI:ej po djego e kishe lon me barr palomen? i pat thon muma mos bo pislliqe po ne koken e vet ai.neme do ja lej paloma kopilin ne der. ODISEJA:pse ene ty te iken dritat mrom? e ka dhi fare ky sala o burr na lujti menc.me rob shpie kena me e heq ne 2008.
  CIKLLOBI:O pall kena qy shpar qe bojm muhabet e kemi dhi librin e homerit te shkret.
  ODISEJA:mir e ke taksirat e ke shtriu ta shpoj cik syun.
  CIKLLOBI:prit prit iher,ce mutin e do ti ne shpellen teme?
  ODISEJA:nuk doja me ardh jo po me solli pordha e zeusit .
  CIKLLOBI:EJ PO SI DO MA PRISHES SYUN TI MU PO PA VIDEON E FUNIT TE BRITNEY SPEARS?
  ODISEJA:po he o burr se i cop kucke o ajo bucja.shtriu neme se me cave trrapin se kam per te bo ene gjith at rrug!
  CIKLLOBI:ku je tu shku me burr pse nuk ja fut per shpi? detja po digjet pa ty! ODISEJA:un du me shku po kam vrik se ajo sme man mend mir mua.kam 10 vjet pa prek femer me dor.
  CIKLLOBI:aa pranej e shikokam un qe e paske me ngut ti.
  ODISEJA:te them te drejten kam frik se me ik telenovela.me duket se o pjesa e funit ke zhadja pa e lajmeruar odiseja i fut thiken ke syri cikllobit. CIKLLOBI:o shkerdhat ma fute mbrapa krave!
  ODISEJA:jo me rob tkam ra ball per ball!
  CIKLLOBI:lene se e ke dhi fare!
  ODISEJA:po i vje era ! me rob sdoja fajin e ka homeri qe na ka fut ne sherr.po iki un ime hajd puc puc !edhe nji pytje te fundit ke hi5 ti?no boj noi koment o burr se nuk u bo nomi !
  CIKLLOBI:mir o burr mir tboj un po per momentin skam koh se punoj striptist ke nji club nkavaj ke lagjja e shabes!!
  ODISEJA:ika neme se u trrasha u nis odiseja per ne shtepi dhe rruges perjetoi aventura te ndryshme. ke dera e shpis roja thot:ku shko mer ti karafil+pjata e palar?
  ODISEJA:UAA sa qekam plak mer burr booo !! po detja ime vall a do me mbaj mend?! kur hyri ne dhome detja me fiqiriun(komshiun perball)me nji krevat. uaaaaaaaaa odisejaaaaaaa tha detja !! ime e gjete me ardh ti re ?? ODISEse nuk ja ndiente se cfar po bente detja me fiqiriun ne nji krevat!! aji ishte i gzuar qe detja e mbante mend!
  ODISEJA: te dua o dete te dua DETJA:EDHE UN O HAMSHORI IM TE DUA!! ------------------------------------------------------------ MORALI:::::::MOS U LARGONI PER NJI KOH TE GJAT NGA SHPIA SE E GJENI GRUN ME NJI KREVAT ME KOMSHIUN!(ZAKONISHT ATE PERBALL)
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Barsaleta -18 Vjec

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:26

  Menelau I ftoi princat trojane ne pallatin e tij per te nenshkruar paqen ndermjet athines dhe trojes.Njeri nga princat,kopili I vogel paridi ia mori Helenen e bukur Menelaut.Helena e bukur ishte pidhi me I kerkuar ne greqi.Gjate kthimit per ne troje paridi i tregon hektorit per marrjen e Helenes.
  PARIDI : hektor ia mora gruan atij pidhit te robve
  HEKTORI Surprised k** ca thu, po ai tani do na shkatarroj.ne sapo beme paqe me ato dhe t’I I merr gruan .Mos ia qi ropt o burr.
  PARIDI : e mor burre mos bej kshu.nuk behet nami per nje kurve.
  HEKTORI : une gjithmone te kam mbrojtur, po ketu ia qive ropt fare.Nuk mendon fare per trojen o rrot kari? ku e ke fshehur?
  PARIDI: ne dhomen time.

  Pas 5 minutash ………………..
  HEKTORI : qenka derr pidhi. Mashalla cic bollek. HELENA : tyt edepsiz. PARIDI:mos u zini se na cat trapin.

  Pas disa ne dyert e trojes…….
  POPULLI : rrofte Helena e trojes, seksimboli I vitit. PRIAMI :e mor cuni babit si e gjun pidhin se me gjujt lepra.
  Jeta vazhdoi normalisht deri sa nje dit… ROJA :greket ne horizont!!!! Hektori del ne dritare:-pidhi robve sa qenkan.Bjerini alarmit.te gjithe ushtaret gati.Shpejtoni mo iu qifsha ropt.
  PARIDI ME HELENEN :ah, ah, jepi me fort. PARIDI :c’po ndodh. O bobo, ia qifsha ropt erdhen.
  HELENA : e dija qe menelau nuk do hiqte dore kaq kollaj.
  Tutje ne det Akili: me shpejt , rremoni me shpejt. Do tu’a qim ropt atyre pederasteve atje. Akili ishte nje rrot kari qe nuk I trembej asnje armiku. Mirepo kishte shume fat pidhi mamit. Mbahej si me I forti I asaj kohe. Vecse kishte nje ves te keq. Nuk rrinte dot pa qi. Kur s’kishte femra, kapte noi ushtare penput me zor. Iu leshua bregdetit Trojan dhe e pushtoj sa hap e mbyll syt. Kur shkoi te tempulli I Apollonit I vajti menja per te qire. Filloi t’I veshtronte prifterinjte si ai luani sorkadhen ,
  Ndihej shume hamshor. Papritur aty doli nje vajze e re, e bukur, derr pidhi qe ia shpetoj jeten prifterinjve, me mir sumen. E kapi dhe ia beri pi... qe kur e shikoje, te dukej si harta universit. Akili e pergatiti ushtrine me se miri. Diten tjeter filloi sulmi drejt mureve te qytetit. Qia ropt ca ushtrie . Nje ushtar I raporton hektorit.
  USHTARI : ata erdhen ne dyert e qytetit
  HEKTORI : mos ia qi ropt mor burre, kaq shpejt erdhen pidhat e ropve!? Behuni gati shpejt . Akili nuk shkoj ne lufte se u zu me agamemnonin se I kishte qire nje nga rojat personale. Lufta u be e ashper . shume ushtare u vrane nga te dyja anet. Nderkohe ne pallatin mbreteror ;
  HELENA ; ata do na vrasin
  PARIDI : nuk vijne ktu ato se ua qi ropt mu ne pidh. Mos u tremb mi shpirti vogel, mos u tremb mi ta hongsha gjoksin tat. Ne lufte u vra patrokli, kusheriri I Akilit. Akili u merzit shume dhe shkoi I vetem para qytetit per t’u ndeshur me Hektorin.
  AKILI : hektor, hektor…. Dil mo te qifsha grun, dil mo te qifsha ropt e shpis sipas gjatesis, dil mo te shkerdhefsha ate fisin ne grop te pidhit…… dil !!!
  HEKTORI : ja ku jam mos e shaj me familjen time , ja ku jam, mjaft me me ofendime, ja ku jam.
  Ne pamje te pare Hektori ishte nje trim I patundur, por ne kete rast I lagu pak pantallonat. I iku truri kur pa Akilin te terbuar . filloj nje dyluftim I ashper dhe I pergjakshem .
  AKILI : do te vras pastaj do te qi. HEKTORI : do me hash Karin , do me rrush bolet.
  Pas 30 sekondash lufte Hektori u vra. Akili u tregua b*th**m , nuk e mbajti fjalen nuk e qiu. E tha vetem per ti kall daten. Pas dhjete vjetesh luftime greket hyne ne Troje duke perdorur dredhine. Ata ndertuan nje kale te madh prej drruri dhe trojanet e futen ne qytet si dhurate. Kali polli nga barku I tij qindra ushtare, te cilet hapen deren dhe greket vershuan ne troje duke perdhunuar cdo njeri qe ishte ne gjendje te ecte. Pasi I bene te gjithe ne gjendje totale paralize dogjen cdo gje. Se nga mutin doli ai paridi , qe kishte shpetu pa u qi dhe e vrau Akilin. Vdiq Akili , qe ne histori njihet si babi pederasteve. Grate u hidheruan , kurse burrat u rehatuan.

  Morali:

  Vet I hongri suma Akilit qe shkoi ne troje. I pate tho muma qe ne qoftese shkon ne troje , do te kthehesh ne te semes .po nuk e degjoi. Ne pidh te semes I qofte pra.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Barsaleta -18 Vjec

  Post by Eternal_Light on 28.06.08 1:24

  E di un ku e ke kopju kte ti !

  lol
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Barsaleta -18 Vjec

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 14:35

  Ku e kam kopju me lal.Un i kam kopju me nje vend se vet nuk i kam bere.
  Po e gjete ku i kam kopjuar ke nje te qesasur me cfare te duash ti.

  Sponsored content

  Re: Barsaleta -18 Vjec

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:24