FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Rock apo Hipop

  Share

  Poll

  rryma qe pelqni??

  [ 7 ]
  64% [64%] 
  [ 4 ]
  36% [36%] 

  Total Votes: 11

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Rock apo Hipop

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 0:27

  Duke pare qe ne forum ka anetare me preferenca te ndryshme muzikore, do doja te behej nji sondazh dhe te shohim cilet lloj anetaresh mbizoterojn ne forum !

  Per mu Rock ! Cool Cool Cool

  p.s ju lutem beni nji sondazh qe te votojm
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Rock apo Hipop

  Post by moon_girl on 27.06.08 10:18

  mua me pelqejne te gjitha...pak me pak se te gjitha metali....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Rock apo Hipop

  Post by g-unit girl on 27.06.08 13:15

  always HIP HOP, RAP, R&B
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Rock apo Hipop

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 15:49

  ca i keni be kti sondazhit kshu kot??

  2 kan then qe kan votu metalin , e kam votu dhe un , dhe vetem 1 vot eshte

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: Rock apo Hipop

  Post by MRR-ja on 25.08.08 21:08

  votoj hip hopin sa per 10 vota

  Sponsored content

  Re: Rock apo Hipop

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:41