FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Sa here keni qene te lidhur???

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Sa here keni qene te lidhur???

  Post by DarkAngel on 26.06.08 11:09

  Sa her keni qen te Dashuruar...


  sa ka zgjat dashuria, dhe pse jeni ndare?!
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by Legend_boy on 02.07.08 11:15

  i dashuruar asnjehere.....por i lidhur se mbaj mend se sa.............

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by Eternal_Light on 02.07.08 18:53

  pse mund te dashurosh me shum se nji here????
  nejse un vetem nji her kam dashuruar, dhe vetem nje here kam qen e lidhur !
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by DarkAngel on 02.07.08 18:53

  ja goca e mire duket

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by Eternal_Light on 02.07.08 18:54

  wahahahahahahhahhhahhahaha Razz
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by egoistja on 05.07.08 20:02

  vetem nje here......................
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by piccola_stella on 08.11.08 15:43

  .........asnjehere.........kurr..........
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:16

  KAM QEN 4 HER LIDHUR KA ZGJATUR ME SECILEN NGA 1 VIT JO ME SHUM DHE ARSYEJA QE JEMI NDAR KA QEN LARGIMI NGA SHQIPERIA NE TE KATERTA RASTET

  Sponsored content

  Re: Sa here keni qene te lidhur???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 4:24