FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Share
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:10

  un per vete nuk qahem nr i variueshem
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:13

  Un po rrejta vetem pronarin ku punoj rrej se ashtu eshte puna e atille se po nuk rrejte icik ngele gjithe diten duke punua,kurse po rrejte ai te merr ne tel dhe te pyt ku jeni prsh.un i them filan vend dhe un jam ne kafe me cunat e punes.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:16

  PO he se genjeshtra jote qenka lufte per mbijetese duhet duhet Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:18

  ahahah.Ashtu eshte ashtu.hahahahha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by moon_girl on 26.06.08 12:22

  pothuajse fare....ose ndonjehere per shaka ose ku ta di une...
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by CoYoT on 26.06.08 15:10

  shi si bejn antaret sikur sthojn genjeshtra Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:11

  kam kohe qe sthem genjeshtra, mka marre malli Razz Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:26

  g-unit girl ti sapo e the nje genjeshter.Kam kohe pa then.mos gjenje te pakten kaq troc,genje pak me takt. Very Happy Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:38

  hahahahhaha ooo i poshter Razz:P hhahahaha
  po qafsha tgjithe qe kam kohe pa thene genjeshttra, me rob shpie RazzVery Happy:D


  Last edited by g-unit girl on 26.06.08 15:39; edited 1 time in total
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:39

  He e gjeta qe na genjeve? Razz Smile Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:42

  jooooo mer cun po te them qe kam kohe qe sgenjej, as juve sju genjeva tani
  le qe une spara genjej me te thene te drejten fare okkkk
  hajt puuuuuuuc tani ik ca do me RazzVery Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:44

  po me perze eeeeeeeeeee.mire mre se po iki,por se me the ti ik,por se do te iki ne pune prandaj.hajt dhe un puuuuuuuuuuuuuc shume.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:46

  jo re dreq se ste perze une ty se te kam xhan Very Happy:D
  kaolfsh mire ne pune Very Happy puuuuuc tani Very Happy ciao lale Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 17:27

  Vetem kur fle nuk them genjeshtra !
  lol
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Elboy814 on 27.06.08 11:01

  Eternal_Light wrote:Vetem kur fle nuk them genjeshtra !
  lol
  kjo po qe ishte dicka e vertet
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:04

  sa here te me vije per te gjenjyer nuk e kam me nr te caktuar
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:25

  Edhe un ashtu jam.Kur eshte pune per te genjyer genjej,kur nuk eshte them te verteten.

  Sponsored content

  Re: Sa genjeshtra thoni ne dite?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:31