FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  «fare ju eksiton me shume kur ju puthin?

  Share
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  «fare ju eksiton me shume kur ju puthin?

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:07

  ..........
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: «fare ju eksiton me shume kur ju puthin?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:17

  Se kuptoj fare kte pyetje.Te thaush ku eksitohesh me shpejte kur te puthin po.Un per veten time piken e dobet kur me puthin e kam ke barku.Apo se kam pak barkun e madh un dhe njeshet mire e puthura aty. LOL
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: «fare ju eksiton me shume kur ju puthin?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:32

  PO TE ME PUTHJE NJHER TI QE KE HAP TEMEN DO ISHA EKSITUAR KO0MPLET KOMPLOT AHAHHAHAHA SHAKA E

  Sponsored content

  Re: «fare ju eksiton me shume kur ju puthin?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 8:39