FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2018

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  PAMJE TE BUKURA...

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:19

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:19

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:20

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:20

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:20

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:22

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:22

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:23

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:23

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:26

  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by Ermagedon on 25.06.08 12:38

  Doni ca imazhe te bukura, po te bukura tamam ama?  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by Ermagedon on 25.06.08 12:39

  Behuni pak adoleshente ne shpirt, mos u merrni me pamje nga natyra dhe nga delfinat.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by fefe_metallica on 25.06.08 15:13

  pamjen me te bukur e kam par 1her ne tr
  2 pleq , te dy me flok dhe mjeker te gjat!
  njeri i bardh i majtem , tjetri i palare , nga ato qe flen rrugve !
  ky i pari po priste semaforin , ai tjetri rrinte ne kembe kot te trotuari!
  kam qen gjith me 1 shok po ma pamje .. skishte !
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by g-unit girl on 25.06.08 15:15

  ueeeeee cma ke shpif tani mer cun booo Mad
  alamet pamje moo Razz:P:P haahahha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by angel on 25.06.08 15:17

  Eshte pamje me bote ajo po se kupt ti!! lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by fefe_metallica on 25.06.08 15:18

  g-unit girl wrote:ueeeeee cma ke shpif tani mer cun booo Mad
  alamet pamje moo Razz:P:P haahahha

  merr vesh ti
  perderisa degjon hip hop , skishte nevoje te thoje sme pelqen
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by angel on 25.06.08 15:21

  fefe_metallica wrote:
  g-unit girl wrote:ueeeeee cma ke shpif tani mer cun booo Mad
  alamet pamje moo Razz:P:P haahahha

  merr vesh ti
  perderisa degjon hip hop , skishte nevoje te thoje sme pelqen

  Po shaka re po bente ajo biles e pelq shume!!Qenke me nerva ti kshu? Suspect
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by g-unit girl on 25.06.08 16:09

  fefe_metallica wrote:
  g-unit girl wrote:ueeeeee cma ke shpif tani mer cun booo Mad
  alamet pamje moo Razz:P:P haahahha

  merr vesh ti
  perderisa degjon hip hop , skishte nevoje te thoje sme pelqen

  jo po surrati yt pfff
  me tregon ti mua hip hopin, rryme cool jo po si rocku, metal a death a ku di une, me te shpifme sbehet booo
  rob te lodhur nga jeta gjynah tshkretet haha Razz tpakten ju cunat iher se gocave ja ben hallall icik tpakten kurse ca si pederasta, ca me floke te gjata etj haha (lat nam mer )
  e sje bere ti tme folesh mua kshu direkt me nerva okkkkk zotrote
  hajt shnet tani
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by fefe_metallica on 25.06.08 18:06

  meqe ra fjala hiqe kte firmen se me acaron komplet me ato jevgjit aty
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by Living_bride on 25.06.08 18:08

  UEEE PLASI KTU O NJEREZ. TANI KY E KAPI ME FIRMEN E G-UNIT GIRL,AJO THOT PO LENI MAN.UEEE
  VALLAJ AS MUA NUK ME PELQEN POR JO SE JAN JEVGJ....CA KA? PUNE E MADHE, ATO KAN FAMEN, LERE NGJYREN E LEKURES TI FEFE.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by g-unit girl on 25.06.08 18:11

  fefe_metallica wrote:meqe ra fjala hiqe kte firmen se me acaron komplet me ato jevgjit aty

  ik re *** e kujt i plasi ajo se ste pelqen firma ime ty eee asicik
  druuuu
  imagjino pak pastaj po te ishe jevg ti eee apo i bie shkurt ik reee
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by fefe_metallica on 25.06.08 18:51

  ca ishin ato tre pikat??
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by DarkAngel on 25.06.08 18:58

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by DarkAngel on 25.06.08 18:59

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by DarkAngel on 25.06.08 19:01  Sponsored content

  Re: PAMJE TE BUKURA...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.05.18 18:54