FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  muzika shqiptare

  Share
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  muzika shqiptare

  Post by g-unit girl on 24.06.08 21:24

  cmendim keni ju per muziken shqiptare?
  si ju duket ajo dhe kengetaret e saj?
  a mendoni se bejme muzike te mire apo i vjellin nga kg te huaj ?
  gjithashtu edhe mendimin tuaj per hip hopin shqiptar?
  me sakte fare shkruani cte doni rreth muzikes sone
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: muzika shqiptare

  Post by g-unit girl on 24.06.08 21:35

  atehere po e jap une e para mendimin tim rreth ksaj teme Very Happy
  muzika shqiptare ma shpif, sme pelqen edhe aq shum, tek tuk ndonje kg
  jane bere shum kg te rinj katunare qe gjasme kane ze te mire ata, vetem te vjellin kg nga te tjeret dine. kg te vertet jane ata te cilet kane qe ne kohen e prinderve tane e jo kg si FLORI MUMAJESI (qe me ben pordh mua aty si JUSTIN qe sdurohet) apo plot te tjere por kte e mora si shembull se ky me erdhi i pari ne mendje.
  sa per hip hopin shqiptar ma shpif, kot fare, sdine te bejne hic fare muzike te mire pffff
  cjane ca kg apo grupe si TINGULLI 3, UNIKATIL (edhe pse ky eshte mbreti i hip hopit shqitar e kosovar bashke) apo D.U.D.A ububbu jaaa me ta shpif sa vdekje e kam kte, etj etj. me pelqejne vetem KO-S, STINE, 2 DIE 4, edhe disa te tjere por jo shume
  that's my opinion about albanian music Very Happy

  p.s. pres mendimet e juaja per kte teme Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: muzika shqiptare

  Post by angel on 24.06.08 22:02

  g-unit girl wrote:atehere po e jap une e para mendimin tim rreth ksaj teme Very Happy
  muzika shqiptare ma shpif, sme pelqen edhe aq shum, tek tuk ndonje kg
  jane bere shum kg te rinj katunare qe gjasme kane ze te mire ata, vetem te vjellin kg nga te tjeret dine. kg te vertet jane ata te cilet kane qe ne kohen e prinderve tane e jo kg si FLORI MUMAJESI (qe me ben pordh mua aty si JUSTIN qe sdurohet) apo plot te tjere por kte e mora si shembull se ky me erdhi i pari ne mendje.
  sa per hip hopin shqiptar ma shpif, kot fare, sdine te bejne hic fare muzike te mire pffff
  cjane ca kg apo grupe si TINGULLI 3, UNIKATIL (edhe pse ky eshte mbreti i hip hopit shqitar e kosovar bashke) apo D.U.D.A ububbu jaaa me ta shpif sa vdekje e kam kte, etj etj. me pelqejne vetem KO-S, STINE, 2 DIE 4, edhe disa te tjere por jo shume
  that's my opinion about albanian music Very Happy

  p.s. pres mendimet e juaja per kte teme Very Happy
  Pergjithesisht dakort me ty po te pelqesh Stinen para Florit????????!!!!!!!!!! Shocked Suspect
  Thats my opinion too!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: muzika shqiptare

  Post by Gjak_Verdheblu on 24.06.08 23:55

  Ciljeta me pelqen shume mua.Ka ballkone shume ajo Razz:P
  Dola nga tema se thash me pelqen kengetarja dhe jo muzika. LOL
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: muzika shqiptare

  Post by g-unit girl on 25.06.08 13:06

  Gjak_Verdheblu wrote:Ciljeta me pelqen shume mua.Ka ballkone shume ajo Razz:P
  Dola nga tema se thash me pelqen kengetarja dhe jo muzika. LOL


  sa i keq njeri hahaha tek ballkonet e Ciljetes e ka mendjen Razz:P:D:D
  te lutem permbaju paksa temes, thuajj gjtihcka rreth saj pasi vetem nje kg te preferuar ke thene, plzz
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: muzika shqiptare

  Post by CoYoT on 25.06.08 13:12

  MUZIKA SHQIPTARE = SHIT IMAZH ME BO LEK...
  ESHTE KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT FARE 2 MAX 3 KENGETAR JAN TE HAJRIT QE KAN BER TE PAKTEN 1 OSE 2 KENG TAMAM ( UPSTREEN EDHE GENTI MVIN MU NEMENDJE TASHI) SHPRESOJM MOS NA DALI NAI DIT SE JAN TE VJEDHURA DHE KENGET E TYRE.
  SHKURT MUHABETI NE SHQIPERI KA MAR KOT MUZIKA ESHT BASTARDU FAREEEEEEEEEEEEEEE
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: muzika shqiptare

  Post by angel on 25.06.08 13:21

  iiiiii keta te dy qe jane permend lart i kam fiksim dhe une!!!

  Sponsored content

  Re: muzika shqiptare

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:07