FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

July 2017

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


    Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Share
    avatar
    CoYoT
    antar aktiv
    antar aktiv

    Female
    Number of posts : 220
    Age : 27
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by CoYoT on 23.06.08 0:02

    mu me thojn koyot po un vetem lakmiqare sjam... mbase per egersi po Smile
    avatar
    Ermagedon
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte

    Number of posts : 163
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-25

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by Ermagedon on 25.06.08 0:12

    Pse te te thone ulkonje do te thote lakmiqare.

    Mua nuk me identifikojne me ndonje kafshe.
    avatar
    CoYoT
    antar aktiv
    antar aktiv

    Female
    Number of posts : 220
    Age : 27
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by CoYoT on 25.06.08 12:55

    po pse se ke ber Ferrin e Dantes ti ermagedon ahahah po ulkonja esht simboli i lakmis gjss seshte e then tet identifikojne te tjeret, me cfar e identifikon ti veten?
    avatar
    angel
    antar ideal
    antar ideal

    Number of posts : 2064
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by angel on 25.06.08 13:16

    Zakonisht me macen per faktin se jam shume e mire per ata qe jane po ashtu me mua,e komplet ndryshe me ata qe sdine te te trajtojne apo tregohen te padrejte karshi meje!!

    Eternal_Light
    antar kontribues
    antar kontribues

    Female
    Number of posts : 407
    Age : 27
    Location : ktuja
    Job/hobbies : music
    Humor : pertok
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-16

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:16

    Pantera !

    lol
    avatar
    Greta
    antar kontribues
    antar kontribues

    Female
    Number of posts : 320
    Age : 25
    Location : Elbasan
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-23

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by Greta on 25.06.08 23:19

    NUk e di mbase me LEPURIN se tremben shpejt.. Very Happy
    avatar
    Ermagedon
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte

    Number of posts : 163
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-25

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by Ermagedon on 27.06.08 10:21

    angel wrote:Zakonisht me macen per faktin se jam shume e mire per ata qe jane po ashtu me mua,e komplet ndryshe me ata qe sdine te te trajtojne apo tregohen te padrejte karshi meje!!

    Me kta te dytet je Edgy ti eee? E kape?

    Po nuk ka si te gabojne parashikimet e mia.
    avatar
    Ermagedon
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte

    Number of posts : 163
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-25

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by Ermagedon on 27.06.08 10:24

    Eternal_Light wrote:Pantera !

    lol

    Pantera se kshu te pelqen ta identifikosh veten, apo pantera se ka nje grup rrok me kte emer dhe te pelqen ai grup? Po qe kjo e dyta po e identifikoj edhe une veten me panteren.
    avatar
    CoYoT
    antar aktiv
    antar aktiv

    Female
    Number of posts : 220
    Age : 27
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by CoYoT on 27.06.08 15:27

    Greta wrote:NUk e di mbase me LEPURIN se tremben shpejt.. Very Happy
    ashu eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e di e di Smile
    buuuuuuu
    avatar
    Snowhite
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 712
    Age : 25
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Shkollare
    Humor : Me turne.
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-20

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by Snowhite on 27.06.08 15:39

    Ndoshta me kameleonin se mundohem te pershtatem me cdo njeri.
    avatar
    CoYoT
    antar aktiv
    antar aktiv

    Female
    Number of posts : 220
    Age : 27
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by CoYoT on 27.06.08 15:47

    Snowhite wrote:Ndoshta me kameleonin se mundohem te pershtatem me cdo njeri.
    mplq qenke si mu edhe un mundohem shuuuuuuuuuuum edhe pse sh her esht e kot
    avatar
    UN_TI_DHE_ENDERRAT
    antar aktiv
    antar aktiv

    Male
    Number of posts : 207
    Age : 25
    Location : vlore/napoli
    Job/hobbies : muzika/aktrimi
    Humor : sa te duash
    Reputation : 0
    Registration date : 2009-01-30

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:31

    AH VLLA SJA KAM IDEN FOTON E KE MA THUJ TI AHAHAHAHA

    Sponsored content

    Re: Me cilen kafshe e identifikoni veten?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 23.07.17 9:31