FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Foto Te Anetareve te Forumit

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Gjak_Verdheblu on 10.07.08 23:57

  A.N.I. wrote:flm,te kam nje nder borxh Razz

  Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by A.N.I. on 10.07.08 23:59

  angel boy wrote:hm shume e mire lali..si angel
  po po,ce pyet,engjell tamam,vetem krahet me mungojne..hahah
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel boy on 11.07.08 0:03

  pse mii angel je vertet
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by A.N.I. on 11.07.08 0:04

  po ce pyet,gjithsesi thnx
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel boy on 11.07.08 0:06

  A.N.I. wrote:po ce pyet,gjithsesi thnx


  ska gje ,,un dicka qe mendoja thashe
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 11.07.08 2:36

  A.N.I nice foto girl Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel on 11.07.08 13:58

  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel on 11.07.08 13:59  Vura dhe une nja dy foto qe kisha ne pc.NICE TO MEET U Razz
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Elboy814 on 11.07.08 14:12

  ueee cin foto ke fut mi...
  kte qe tthash un te hi5
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel on 11.07.08 14:21

  EL_NINJO wrote:ueee cin foto ke fut mi...
  kte qe tthash un te hi5

  haha,eee po ne fakt isha ne dyshim kisha dale bukur apo jo po meqe ma kane pelq thashe ec se po e ve Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.07.08 14:51

  Shume bukur ke dale angel.Megjithese mendova qe do te na vije nai foto te re jo ato te hi5.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 11.07.08 15:18

  o ani po sa e mire qe qenka me la yll bote
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Ermagedon on 11.07.08 15:20

  g-unit girl wrote:oo my god sa e shpifur ajo canta obobo
  hahaha, pse e jotja te duket me e bukur?
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Ermagedon on 11.07.08 15:23

  Foto te re?

  Ja se ju jap un nje foto te re te angel, me qene se me premtoi se do e vinte te hi5 dhe nuk e vuri, po e ve une ktu.

  Ermagedon&Angel
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Ermagedon on 11.07.08 15:24

  Tashi dome vrase angel. Haha!
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by A.N.I. on 11.07.08 17:46

  DarkAngel wrote:o ani po sa e mire qe qenka me la yll bote
  thnx lol!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 11.07.08 19:07

  ska gje apo nuk qenke dhe fanse e ballack si mua:D
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 11.07.08 19:30

  se une harrova fare pa i bere cmmpilmnt angel-it qe e kam xhan.
  dhe pse t kam ppare fotot ke vene ate me fantastiken qe ke dale
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel on 11.07.08 19:55

  DarkAngel wrote:se une harrova fare pa i bere cmmpilmnt angel-it qe e kam xhan.
  dhe pse t kam ppare fotot ke vene ate me fantastiken qe ke dale

  Sh flm Very Happy Do flasim ne msn tani e tutje Very Happy
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by A.N.I. on 12.07.08 0:07

  DarkAngel wrote:ska gje apo nuk qenke dhe fanse e ballack si mua:D

  eh,kush nuk eshte fans i ballack!!!!!!!!!!!! I love you I love you
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 12.07.08 18:37

  angel wrote:
  DarkAngel wrote:se une harrova fare pa i bere cmmpilmnt angel-it qe e kam xhan.
  dhe pse t kam ppare fotot ke vene ate me fantastiken qe ke dale

  Sh flm Very Happy Do flasim ne msn tani e tutje Very Happy

  urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Wink Wink
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 12.07.08 19:04

  A.N.I. wrote:
  DarkAngel wrote:o ani po sa e mire qe qenka me la yll bote
  thnx lol!

  o Ani ate foton tende qe ke nxjer dhe ktu, meqe ke dal bukur do e printoj une se me vdiq moza. printoj printoj fotografit mthot. ueee cpate qe mi dhe. Mad Razz lol! lol! lol!

  une nuk di te ve fotoooo. iii sa inat mvjen mojjj. Crying or Very sad Crying or Very sad Mad
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 12.07.08 19:05

  ta mesoj une eshte fare e thejshte ose nese do ma jep mua dhe te jap linkun dhe ti vetem postoje
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 12.07.08 19:07

  esht e thjesht the??? ueeee une u cmenda ktu. nejse...si ta jap foton? dmth si do ta marresh?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 12.07.08 19:07

  hahahaah ketu eshte cik me pergjegjsi ma kalo msn ne privat

  Sponsored content

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:35