FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Foto Te Anetareve te Forumit

  Share
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 12.07.08 19:08

  shif shif shif. ahhh ju cunat e sotem...mire mire loool Razz Razz
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 12.07.08 19:13

  boboboboboo sikur ta dija po pse me la vdiqa une nese nuk behet ajo pune po une po e bej per te te ndihmuar ty ta kesh te sigurt kete qe per msn skam sh nevoje
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 12.07.08 19:14

  SE THASH PER ATE SE E DI QE NUK VDIQE PER NJE MSN. POR KUR THE QE KA SHUM PERGJEGJSI PUNA.
  THNX SHUM TI QE DO TME NDIHMOSH. PO SKA GJE HER TJETER. LOL
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 12.07.08 19:15

  ncncnc.OK si te duash
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel boy on 12.07.08 21:52

  angel wrote:

  Vura dhe une nja dy foto qe kisha ne pc.NICE TO MEET U Razz


  shume bukur lali....me pelqen
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel on 12.07.08 23:33

  angel boy wrote:
  angel wrote:

  Vura dhe une nja dy foto qe kisha ne pc.NICE TO MEET U Razz


  shume bukur lali....me pelqen

  Sh flm Very Happy
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by A.N.I. on 13.07.08 19:22

  Living_bride wrote:
  A.N.I. wrote:
  DarkAngel wrote:o ani po sa e mire qe qenka me la yll bote
  thnx lol!

  o Ani ate foton tende qe ke nxjer dhe ktu, meqe ke dal bukur do e printoj une se me vdiq moza. printoj printoj fotografit mthot. ueee cpate qe mi dhe. Mad Razz lol! lol! lol!

  une nuk di te ve fotoooo. iii sa inat mvjen mojjj. Crying or Very sad Crying or Very sad Mad
  uuuaaaaaaaaaaaaa,nje foto vura un dhe filluan ta printojne,hahahhaha,po ca te bej un o goc,edlira me thoshte coja coja mozes,....sa per foton tende,mos ki merak,se kto cunat ktu jane shume te sjellshem dhe mundohen te te ndihmojne..dhe un sdija ta vija lol!
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel boy on 13.07.08 19:41

  kjo foto eshte poshte


  Last edited by angel boy on 13.07.08 23:13; edited 1 time in total
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 13.07.08 20:56

  meqe nuk i del foto ketej lart po ja ve une meqe eshte i vogel dhe do mesoje shpejt:D
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 13.07.08 21:02

  po kur kerko email-in pasi ke ber browse, e-mail tim duhet te shkruaj apo cfare?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 13.07.08 21:03

  ne cilen faqe e ke fjalen
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 13.07.08 21:04

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 13.07.08 21:11

  po nuk merret ky link po merret ajo qe fillon me[img]
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 13.07.08 21:13

  EHHH LERE FARE SE PO PERTOJ. UHHH
  GJITHSESI SHUUM FLM. Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 13.07.08 21:14

  sa perton dhe ti
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel boy on 13.07.08 23:14

  DarkAngel wrote:meqe nuk i del foto ketej lart po ja ve une meqe eshte i vogel dhe do mesoje shpejt:D  flm shefo ,,ta paca borxh
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 13.07.08 23:20

  he mer dak dhe ti sikur bera ndonje gje te madhe une vetem se te ndihmova cik ty
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel boy on 13.07.08 23:24

  DarkAngel wrote:he mer dak dhe ti sikur bera ndonje gje te madhe une vetem se te ndihmova cik ty

  gjithsesi thnx....une se mesova qe se mesova dot..
  po hec varja....ce du
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 13.07.08 23:45

  po eshte e thjeshte mer la mos merr ate link qe merr ti po merr ate qe fillon keshtu---->[img]
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel on 14.07.08 0:41

  e UNE SE DIJA PO E MESOVA cheers haha
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel boy on 14.07.08 0:42

  angel wrote:e UNE SE DIJA PO E MESOVA cheers haha


  sa mire..edhe une e mesova me duket
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Gjak_Verdheblu on 14.07.08 0:50

  angel wrote:e UNE SE DIJA PO E MESOVA cheers haha

  E po thuaj pak kush ta mesoji.lol
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Living_bride on 14.07.08 16:40

  du ta msoj dhe une por pertojjj. Sad Sad sa fatkesi te pertosh.
  jo jo ma msoni se du ta msoj, me verte e kam...
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by NoMore on 14.07.08 18:29

  sa pertoke ti moj zemra edhe kur te besh dashuri kshu do besh ti
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 06.11.08 17:34

  Ermagedon wrote:Foto te re?

  Ja se ju jap un nje foto te re te angel, me qene se me premtoi se do e vinte te hi5 dhe nuk e vuri, po e ve une ktu.

  Ermagedon&Angel


  o zhoooooooooooot sa te mire qe paskeni dal ktu, edhe pse e vjeter si foto sprish pun
  si shpiiilt te dy Very Happy:D

  p.s. jemi bere shok tmire fare me Ermagedonin, me kooohee yhyyyy Smile

  Sponsored content

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:36