FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Foto Te Anetareve te Forumit

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.06.08 23:08

  Po e nis un i pari,dhe shpresoj qe te prezantohen te gjithe me fotot e tyre.

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 24.06.08 5:54

  denada rap Razz  Last edited by g-unit girl on 25.06.08 14:22; edited 2 times in total
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 24.06.08 5:57

  shikoni si eshte canta ime e shkolles RazzVery Happy

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 24.06.08 6:05

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by DarkAngel on 24.06.08 11:32

  hajde hajde kush paska vene foto ketu
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 24.06.08 11:45

  he si te duken fotot e mia moo?? Razz:P:D
  po ver edhe ti ndonje foto tenden mer cun Razz te te shohim pak ne RazzVery Happy
  puuuc
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Gjak_Verdheblu on 24.06.08 23:43

  shyqyr qe po filloni te postoni foto ketu.Nuk ka nai gje te keqe te postosh nje foto,dhe ne qe nuk ju njofim ta dime se kush jeni.
  g-unit girl shume bukur ke dale.qenke yll fare ti.Ciao klm.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by moon_girl on 24.06.08 23:56

  MEQE NUK U REALIZUA PARTY I FORUMIT DO NJIFENI ME KETE TEMEN?MIRE JU KA SHKUAR MENDJA...
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Ermagedon on 24.06.08 23:59

  Ajo canta e g-unit po me ben neps keq fare se dicka e tille eshte edhe canta ime, me perjashtim te emrave te shkruar siper.

  Ej, po si ja ben ti g-unit me motren mi, qe keni shije komplet te kunderta ne muzike, apo e degjoni muziken me turne?

  Foton time e keni me poshte.


  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 25.06.08 14:08

  hej o njerez sa gallate qe jeni Very Happy:D ERMAGEDON dhe GJAK_VERDHEBLU
  o ERMAGEDON here ulet njera ne pc here tjetra RazzVery Happy canta ime me pelqen shuum Very Happy
  ehh cti besh me GJAK_VERDHEBLU qe jam e mire Razz:P:P lol! ajo bluza nice me ato te shkruarat Very Happy dhe ajo goca shum e mile moo Very Happy
  flm per komplimentat Very Happy edhe ti klm
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 0:09

  g-unit girl wrote:ehh cti besh me GJAK_VERDHEBLU qe jam e mire Razz:P:P lol! ajo bluza nice me ato te shkruarat Very Happy dhe ajo goca shum e mile moo Very Happy
  flm per komplimentat Very Happy edhe ti klm

  hahhaha.Flm shume per komplimentin e bluzes.Sa per informacion ajo bluze eshte firmosur nga disa lojtare te Elbasanit,dhe ma ka bere babai atij cunit qe kam ne krahe jo goces qe thua ti.Qe eshte Nikola Karcevi babai atij.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:29

  e me mire me fal qe ngaterrova gjini Embarassed Razz rendesi ka qe ai femija eshte i mile Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 17:20

  un spo e hedh se e kam ne avatar
  lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 17:21

  o g unit girl, ca esht ajo fotoja e pare moj se na felliqe, ka dal gjith rremuja dhomes pupu
  loooooool
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:59

  xxx


  Last edited by El_ninjo on 28.06.08 11:30; edited 2 times in total
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:02

  ejj kush jane kto mee?? Embarassed Embarassed
  mos je gje ti njeri nga ata te dy ee, ai me te verdhe ee??? booo lash nam po marr vesh fare Embarassed
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by moon_girl on 27.06.08 16:02

  UEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  SA E PAPAME KJO FOTO..............
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by moon_girl on 28.06.08 12:35


  KJO JAM UNE...........JAM E SIGURTE QE PO TE ME SHIKONI NE RRUGE DO TE ME NJIHNI...........HIHI
  PS:1 VJEC ME DUKET SE KAM QENE...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by fefe_metallica on 28.06.08 15:23

  me duket se te pash shpar aty te universiteti
  haha
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by g-unit girl on 28.06.08 15:26

  eshte icik e vjeter si foto po ska gje
  tek kjo foto jam une 1 VJEC Very Happy

  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Elboy814 on 28.06.08 15:35

  ishe ke akuadroimi te pash..hahah
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by moon_girl on 28.06.08 15:42


  nga kjo mund te me njihni me mire....
  sapo kisha dhene koncertin tim te pare me hilary duff dhe njerezit po me ngrenin lart..........eh cfare kumturie........hehe
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by angel on 29.06.08 11:23

  hahhha e fort kjo qe ke shkruar lart Razz Razz
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.07.08 20:12

  Kot fare.......
  Kjo tema spo merr jete fare.Postoni mer forumista nai foto se nuk u ba qameti.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Ermagedon on 01.07.08 23:24

  Me qene se kisha premtuar se do vija edhe canten ime, po e ve tani. Nuk eshte foto shume e qarte po nejse... Thelbi duket.  Sponsored content

  Re: Foto Te Anetareve te Forumit

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:58