FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  sygjerimet tuaja

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sygjerimet tuaja

  Post by Elboy814 on 19.03.08 17:05

  ketu mund te jepni mendimet tuaja per te permirsuar sa me shume kete forum...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:18

  asnje sugjerim as ketu, pse mo njerez aq mire e paskemi bere ne forumin sa nuk keni ndonje sugjerim? bravo...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:40

  ca eshte ajo fotoja lart me

  forum serioz keni ju??

  e papershtatshme
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:46

  shtoni dhe ca ikona , merrini nga forumi i ahmtit !
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:51

  bejini shqip kto

  location
  job
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 18:04

  NUK ESHTE E NEVOJSHME TI MARRIM TEK AHMETI MI LAL IKONAT...
  SA PER ATE SHQIP... I KEMI LENE VET CA ANGLISHT PER TE ZHVILLUAR TRURIN HEHE...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by AI_CUNI_ATJE on 31.03.08 21:54

  si ju duket faqja me keto ndryshimet?... ju pelqen?
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by devil princess on 31.03.08 21:58

  OK MUA ME PELQEN
  MUA ME PELQEN QE ESHTE BERE NJE FORUM DHE KA SHUME SHOQERI TE RE TE TJERAT
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by angel on 31.03.08 22:40

  me pelqen te ky forumi fakti qe ia ndryshoni shpesh faqen,kshu nuk behet monotone

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 23:06

  nuk me pelqen sepse antaret qe jane ketu nuk aktivizohen fare

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by IL PADRONE on 01.04.08 16:41

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by moon_girl on 02.04.08 21:04

  MUA ME PELQEN SHUME!
  PO TE IKONA KRYESORE VENDOSNI NDONJE ME TE BUKUR DHE AS MOS I MERRNI NGA TE TJERET SE DO JU DALI KOT.ME BESIMIN QE KAM TE ADMINISTRATORET JAM E SIGURT QE KY FORUM DO KET SHUM SUKSES. PAMJA E SOTME ME PELQEU SHUM PERVEC SHQIPONJES......
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by devil princess on 03.04.08 14:59

  EH DHE MUA NUK ME PELQEU SHUME TE TJERAT JANE SH.MIRE.NEJSE MUA ME PELQEN FORUMI
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Legend_boy on 03.04.08 18:06

  PO CER KJO PYRTJE MOR FORUMI EHTE PERFEKT
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:12

  BRAVO!KESHTU ESHTE ME MIRE.DUKET QE JENI PER PERMIRESIM.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Elboy814 on 06.04.08 14:55

  per te gjith antaret.
  mir qe pegjigjeni po hapni ndonje teme ndonjeher ,se u ludha duke hap vetem un tema.
  hehe
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Elboy814 on 06.04.08 15:46

  ka shume antar qe pasi regjistrohen nuk e konfirmojne regjistrimin e tyre per tu ber nje antar aktiv.per te konfirumar regjistrimin duhet te klikoni mbi linkun qe ju vjen me email ne adresen tuaj.
  avatar
  L.G.
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 28
  Location : Albania
  Job/hobbies : Student
  Humor : LIMITS OF MAXIMUM
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by L.G. on 06.04.08 21:04

  URIME PER FAQEN...

  BRAVO
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 22:42

  Nuk mund te shtohet nje buton ku te tregoje postimet e reja ?!!
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by whats_up on 09.04.08 15:11

  mickey_mouse wrote:Nuk mund te shtohet nje buton ku te tregoje postimet e reja ?!!

  se keshu eshte pak si e veshtire...sic jane ato lart:forum portal gallery etj.....te vihet dhe nje qe te kete postimet e reja......
  flm per mirekuptimin............. Basketball
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Elboy814 on 09.04.08 15:13

  po keni te portali ne cepin lart djathats hapesiren ku tregohet per postimet me te reja
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by whats_up on 09.04.08 20:18

  ...mir mir...ate e dija por thashe qe ta vije aty lart bre...
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:37

  Hey bejeni me opsionin qe te lexohet tema me e re ne kategorine perkatese
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 23:50

  0k themi se mund ta bejme kete gje....

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:25

  o cuna nuk do ishte keq sikur te vendosnit edhe nje chat....ok???por qe chati te jete vetem per ato qe jane ne linje....dhe do dali dicka e bukur....klm te gjithve

  Sponsored content

  Re: sygjerimet tuaja

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:10