FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  rrug te mbar...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  rrug te mbar...

  Post by Elboy814 on 21.06.08 10:16

  po e hapim kte temen per ato qe ikin mepushime,iken per ca dit ose nje dit per ata qe sdo e vizitojn forumin per ca dit etj Cool Cool Cool
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: rrug te mbar...

  Post by Living_bride on 21.06.08 10:44

  hajt pra po uroj une e dyta pas teje. rrug te mbar te gjithve(edhe vetes se do iki pas ca ditesh) kalofshi mire atje ku do ikni....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: rrug te mbar...

  Post by g-unit girl on 21.06.08 11:25

  rruge te mbare te madhit EL_NINJO se ka ikur jasht tirane se ku ?? nejse pak rendesi
  befte qejf atje ku ka shkuar Very Happy
  miss u man
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: rrug te mbar...

  Post by DarkAngel on 21.06.08 11:32

  rrug te mbare dhe befshi qef atje ku do ikni fus edhe veten time une eeeeeee
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: rrug te mbar...

  Post by moon_girl on 21.06.08 11:51

  rruge te mbare ne kthim SNOWHTE.......
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: rrug te mbar...

  Post by angel on 25.06.08 15:43

  Rruge te mbare sot shoqe!!!Rruges duhete jesh tani,po numeroj oret une Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: rrug te mbar...

  Post by angel on 06.07.08 23:20

  Rruge te mbare nsr Darkangel per ketu,se nsr do kthehej mos gaboj
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: rrug te mbar...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:01

  RUG TE MBAR ATA QE KTHEHEN SERISHT HUAHUAHUAHUA

  Sponsored content

  Re: rrug te mbar...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:24