FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  sa lend keni len per vjesht???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sa lend keni len per vjesht???

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:11

  un e kam enderr ne sirtar te lej nje lend per vjesht pirat pirat pirat
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:12

  HE.NUK ESHTE E VESHTIRE MA MERR MENDJA
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by angel on 20.06.08 0:13

  ahhaha,ne leme te forta per kete pune keto dite.Kur ikim me gocat ne mengjes ne shkolle na pysin ca veta:Ca doni ketu?Ja i themi ne kemi ngel per vjeshte,pysim per provimet lol!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:15

  ee mafuten bukur mu dje ne dark...sa mbaroi ndeshja takova nje shok,,duke qesh u be serioz ai
  he tha si ia bere se kishe ngel ne teknologji??
  ca thu thash un
  ee tha te kishte dal emri te dera
  sot ne mengje me vrap ne shkoll un takoj presorin,,ik e tha ik,akoma ne shkol ti,mos e vrit mendjen fare ti e ke 8
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:16

  HAHAHA
  PO NUK ESHTE AS 1 PRILLI QE TE KANE GENJYER.......
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by angel on 20.06.08 0:19

  Mire ekane be po he,se duhet Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 0:36

  se di

  1 ose 2 !

  1 jav para fundit kisha 3 !

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by kitty on 20.06.08 0:46

  kush te kaloi kimia?????????s'ka ngel njeri pa u fut mik te ajo per ty mor cun!!!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 0:47

  kimia? mu me jep Berti kimi , jo merita dhe me kaloji vet !

  mik kam fut ne mat : mbesen , motren , cunin e zojes dhe sme kaloji !

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by kitty on 20.06.08 0:48

  ueeeeeeee mozen keni juuuu???
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 0:49

  brigiten !

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by kitty on 20.06.08 0:51

  moza esht e mir se e njof vet!!po kjo Brigita oj nane oj nane!!!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 0:51

  mozen e ka shoqje dhe mami , cunin ja njof !
  po ce do qe sme jep

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by kitty on 20.06.08 0:54

  po ca ti besh fatit te ra kjo brigita!!! sikur te kishe ardh n kurs ke mu mund te merrje dhe 7 lol!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by g-unit girl on 29.07.08 12:41

  asnje asnjehere
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:08

  ....asnjehere asnje....e as do ndodhi....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by Elboy814 on 09.11.08 19:11

  eeee goc qe msnon ti,kshu e kemi stafin ne...Smile
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:14

  ....eeeeeee cer ti bash ....jemi "intelektual "(gjojash).........

  Sponsored content

  Re: sa lend keni len per vjesht???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:19