FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  chit chat

  Share
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:13

  El_ninjo wrote:
  CoYoT wrote:po ska gje mos e fshi po kshu sic e keni nis ju keni ndermend me mlan beqare me duket se thojn robt pasaj qenka e fejume hajt spo i themi gja Very Happy
  haha po ja e deklarojm ktu ne qe kjo bukuroshja lar esht e lir dhe ja mabroi puna... Cool


  ahahahaa shum thnx eeeeeeeeeeeeee sa menon per mu o zot o zot Smile Smile Smile
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:16

  Gjak_Verdheblu wrote:po ma e forta dje.ngaqe ishte bllokuar unaza fare ngaqe kishin rane rrapat qe jane buze unazes.Mire qe bashim difektet e jona,por zhbllokoshim dhe rrugen qe te kalonin makinat.Sa kemi qesh dje.


  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy BRAVO JU QOFT
  ej po ca tifozi i flakte qe boooooooooooooooooo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 15:18

  ooo COYOT po je gallate fare miii lal ca ben kshu tii RazzVery Happy
  na knaqe tek kjo tema ktu mii Very Happy
  tpuuuuc se je coool fare dhe te flm shuum per urimin Very Happy
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:20

  g-unit girl wrote:ooo COYOT po je gallate fare miii lal ca ben kshu tii RazzVery Happy
  na knaqe tek kjo tema ktu mii Very Happy
  tpuuuuc se je coool fare dhe te flm shuum per urimin Very Happy

  shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum thnx e ti gjithashtu Smile
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 15:20

  flm miiiii Very Happy:D
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:29

  CoYoT shume tifoz i cmen jam per Elbasanin.Po mos te baj tifo per Qytetin tim un per ke do te baj.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 15:32

  hahahahahah po pra ka te drejte cuni Razz:P po sberi tifo per elbasanin e bukur qe edhe une e duuuuaa shuum si qytet se ka njerez te mire dhe ahhh sa do doja te isha atje me ato Crying or Very sad nejse
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:33

  eh shum mire bravo te qoft Very Happy
  po pse shkrun kaq von ti????
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:34

  Nuk isha ne pc.Po haja buke prandaj te ktjeva pergjigje me vonese.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:36

  eheeeeeeeeeeeeeeeee te beft mire pra
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 15:37

  kaq vone??? po ku te le gjak_verdheblu me shkrujt mojj
  me vdiq booo Razz:P:D:D shaka se e kam xhan Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:37

  Flm CoYoT.
  po cna thua nai gje te re?
  Nga te kapi ai shiu madh.
  Ketej nga rruga e re e trenit ste kam pare me un ty,se te shikoja gjithmone,vije baje kursin ketu.Nuk mesoni dot ne shtepi ju por vini e bani kurse.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:40

  Gjak_Verdheblu wrote:Flm CoYoT.
  po cna thua nai gje te re?
  Nga te kapi ai shiu madh.
  Ketej nga rruga e re e trenit ste kam pare me un ty,se te shikoja gjithmone,vije baje kursin ketu.Nuk mesoni dot ne shtepi ju por vini e bani kurse.
  kur ka ren shiu dje kam qen ne gjume , mkishte zen ndersa po msoja...
  shiiiiiiiiiii un vetem iher te kam pa anej ime svi me se beja kursin e matematikes po provimin e dhash kshu qe ....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:42

  e nje here thua ti,po pse un do te dal para ty e te them me shiko ku jam.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:45

  ahahahhahahha po mire mo un aq te kam pa e aq te thash ahahahha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by moon_girl on 27.06.08 15:46

  ICIK U LARGOVA UNE DHE PASKENI MUSH 2 FAQE JU....PUPUPU CAR BAHET KETU....JU LUMTE...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 15:47

  sa veta online mer
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:48

  ee shyqyr se mos na e marrin nsysh forumin..hahh he dhe 4 te tjere sa ta thyjm rekordin..haha
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 15:49

  coji sms eldes lol
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:50

  E sa fillova un me CoYoT te shkruaj ne chit chat filluan te shkruajne te gjithe ketu. Very Happy Smile Razz
  Forumista ika un nje here.Ja kalofshi mire ne vazhdim.
  Mire u shkrujteshim ne darke ime.
  Hajt puuuc te gjithe qe jan online.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by moon_girl on 27.06.08 15:50

  KESHTU KA LEXET....KER HYJNE SHUME NE LINJE....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:51

  el_ninjo un e kapa per veten time se mos e marr nazar forumin lol
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by moon_girl on 27.06.08 16:18

  UE SA E LODHUR QENKAM
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:45

  ok e di ca meqe kjo eshte teme e elire po flas hapur une okkk
  mos na trani shuum capin ju te dy fefe_metallica ca mutin e ke bashke me ate shokun tend ermagedon okkkkkkkk surratnat e qelbet
  milken tregojuni atyre tek shpia okkkkkkk
  tme vini anash mua shikoni veten sa keq keni perfunduar pfffff
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: chit chat

  Post by Greta on 27.06.08 16:46

  Meqe spo gjej noi tem ku te shkruj ket po e shkruaj ketu shume shum flm el ninjo per ngritjen ne detyre Very Happy dmth qe me bere anetare speciale

  Sponsored content

  Re: chit chat

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:25