FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  chit chat

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:33

  Cfare te duash g-unit girl.
  eshte teme e lire kjo ku mund te chatosh me anetaret e forumit.
  Po ckemi nje here g unit girl?
  si ke qene ti?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:35

  hahaha mire me lale, ti mire? cthote elbasani im i dashur qe e kam fiksim fare Very Happy Sad
  sa do doja tte isha atje Very Happy:P
  kshu me dukesh cun i mire ti mua RazzVery Happy
  me ca po merresh ti?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:38

  Elbasani jot i dashur dhe i imi i dashur shume mire.Pak vape ketej por hec ma.
  Un per cun te mire e mbaj veten,por tani se dime. Smile Very Happy
  Un per momentin jam ne pune.ke kabllori.Dhe tegjithe anetaret qe internetin e kan me kabllorin te rrine urte se ja hoqa linjen fare.Gjimnazin e kam mbaruar vjet por me pelqej shume gjimnazistet prandaj jam dhe ketu ne forum.
  Per sa me shume shoqeri te reja.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:52

  apapa njeri, ok me lale sh mire qe te pelqejme ne gjimnazistet ty Very Happy
  me vjen mire qe eshte mire elbasani Very Happy
  joo re pse mos ja hiq linjen se gjynah Crying or Very sad
  po deshe folim bashke sa here te duash ti Razz Very Happy po deshe edhe msn ti ta jap une no prb for me Very Happy Wink
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: chit chat

  Post by Living_bride on 26.06.08 16:25

  po mir mi na e jep dhe ne tjerve ti mqs nuk e paske problem
  hahaha lool
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 26.06.08 16:29

  hahaha poo mii e do ti timen eee???Razz:P hahahaha
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: chit chat

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.06.08 16:30

  e dua edhe une taten... msn e kam fjalen...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 26.06.08 16:30

  po un qe i kam adresat e te gjithve ktu ne forum kujt tia kerkoj adresen????
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 26.06.08 16:33

  hahahahaha rri urte aty, qep gojen mos fol fare okkkkkk Razz:P:P
  tpuuuuuuuuuuuc fooooooooooort se te kam shuuuuuuuuuuum xhan lale Very Happy;)
  je njiiiiiiiiiiiiiiiish me ejjjjjjjjj Wink Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 26.06.08 16:34

  haha thx lol.hahaha dhe un tkshxh
  kiss
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by moon_girl on 26.06.08 16:44

  po tani qe po prish koha????? mosss do ikja dhe ne pishina neser.... me ate cunin atje
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 26.06.08 16:55

  do add time ti shoku eeee Razz:P kismet Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: chit chat

  Post by Living_bride on 26.06.08 17:05

  g-unit girl wrote:hahaha poo mii e do ti timen eee???Razz:P hahahaha

  po mi pse jo??? lol! lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 13:18

  ok mii se ta jap une me pm po deshe ti, vetem me thuaj RazzVery Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 14:32

  Hi Forumista.Si ja kaloni?Mbreme ishit pa internet eeeeeeeee.Forumi ngjante bosh fare.Bo cfare acarimi dje ke puna,nuk rrin dot njerzit nje dite pa internet se do te bahet qameti.Vetem me merrshin ne tel.Kur do te vij interneteti.Dhe un qe i rreja.Ja po vjen se e mora ne tel dhe ishte rruges per ne Elbasan se kishte ngel ne dogane. Razz Very Happy
  Nga ju ckemi?
  Cfare na thoni nai gje te bukur?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by moon_girl on 27.06.08 14:57

  HIC
  PO DEGJONI NDONJE KENGE?
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 14:59

  Gjak_Verdheblu wrote:Hi Forumista.Si ja kaloni?Mbreme ishit pa internet eeeeeeeee.Forumi ngjante bosh fare.Bo cfare acarimi dje ke puna,nuk rrin dot njerzit nje dite pa internet se do te bahet qameti.Vetem me merrshin ne tel.Kur do te vij interneteti.Dhe un qe i rreja.Ja po vjen se e mora ne tel dhe ishte rruges per ne Elbasan se kishte ngel ne dogane. Razz Very Happy
  Nga ju ckemi?
  Cfare na thoni nai gje te bukur?
  shiiiiiiiiiiii paska qen semundje per te gjith mbrem kshu eeeeeeeeeee edhe un qe shajta an me an ato te kabllorit Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:00

  eeeehh sa te shajtme kan hang mbrm ato....
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:01

  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kan fillu me e bo shpesh ket marifet Very Happy tpakten ktu ke mu Smile
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:03

  ee po e din ato qe do fejohesh ti prandaj
  hahahha
  do e fshi kte mesazh
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:05

  po ska gje mos e fshi po kshu sic e keni nis ju keni ndermend me mlan beqare me duket se thojn robt pasaj qenka e fejume hajt spo i themi gja Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:07

  E di qe na kane shajte neve te kabllorit,por faji nuk ishte i joni,se internet nuk kishte as albtelekomi.Ishte keputur nje fiber optike andej nga ato dhe nuk vinte fare ketu ke ne.Sot ne mengjes eshte rregulluar.Prandaj mos na shani kot neve,se nuk kemi faj.Ne ju sherbejme dhe ne dite me shi.Dje u bame qull ne shi vetem qe ju te shikoshit televizor. Very Happy
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:09

  Gjak_Verdheblu wrote:E di qe na kane shajte neve te kabllorit,por faji nuk ishte i joni,se internet nuk kishte as albtelekomi.Ishte keputur nje fiber optike andej nga ato dhe nuk vinte fare ketu ke ne.Sot ne mengjes eshte rregulluar.Prandaj mos na shani kot neve,se nuk kemi faj.Ne ju sherbejme dhe ne dite me shi.Dje u bame qull ne shi vetem qe ju te shikoshit televizor. Very Happy

  ahaha o na raft pika qe ju paskemi shajt se paskeni rreziku nai tuberkuloz Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:10

  CoYoT wrote:po ska gje mos e fshi po kshu sic e keni nis ju keni ndermend me mlan beqare me duket se thojn robt pasaj qenka e fejume hajt spo i themi gja Very Happy
  haha po ja e deklarojm ktu ne qe kjo bukuroshja lar esht e lir dhe ja mabroi puna... Cool
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:12

  po ma e forta dje.ngaqe ishte bllokuar unaza fare ngaqe kishin rane rrapat qe jane buze unazes.Mire qe bashim difektet e jona,por zhbllokoshim dhe rrugen qe te kalonin makinat.Sa kemi qesh dje.

  Sponsored content

  Re: chit chat

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:48