FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  chit chat

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:07

  hahahahahah.po jo per gje mi lal.por un te njof dhe vetem per shoqeri,asgje me shume.Kape pak kte mp dhe me kthe pergjigje.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:09

  po ca eshte kjo mp
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:13

  e thu pasaj qe jam un breshk???
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:13

  ta dergova.Te lutem mos e keq kupto ate mp.Ishte vec nje pyetje qe un mendova ma mire ta dija po ose jo.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:14

  ahahhahah.Un ste kam then nai here qe ti je breshke.hahahha
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:17

  Alo.Ka njeri ketu?
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:18

  e para punes mu sme ka ardh nai mp apo pm e dyta punes breshk= e ngadalte ne te shkruar ahahah
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:18

  ehe
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:20

  fabi says: po anej ka njeri ded?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:20

  nejse nejse
  mendova se te kishte ardhe.por lene fare.vetem nje pyetje te kisha bere.por lene se nuk ka gje.
  po ma ku e lame ne?
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:21

  fabi just send a nudge......
  ma thuj cik shpejt ose ma co prap pm se te griva se tkam edhe komshi ahahahah
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:22

  hahahahhah.komshi ti mua.pse mi lal ku e ke shtepin ti keshtu se un nuk e di.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:23

  matane angel eyes... po ma co prap pm pls pls pls se jam sh kureshtare una plssssssssssssssss
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:24

  ta cova.
  te erdhi?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:27

  /me pyet Fabin ku iku?

  P.S./me dmth Gjak_Verdheblu ose CoYoT.Perdoret ne chat dhe del nick name qe je ti dhe ate qe shkruan.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 2:28

  ehe me erdhi... kenaqesi qe folem ika tashi naten po kte ps sta mora vesh per ca e kishe po hajt mo mire u shkrujatshim
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:29

  ate ps ta tregoj neser ke parku,po u takuam.hajt se dhe un po iki.naten.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 14:52

  /me thote si jeni goca?Ju qe jeni online?
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 14:54

  Gjak_Verdheblu wrote:ate ps ta tregoj neser ke parku,po u takuam.hajt se dhe un po iki.naten.
  ssi ishte kjo??????????????
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 14:57

  /me dmth prsh un shkruaj /me thot ckemi
  dhe kur je ne chat del Gjak_Verdheblu thot ckemi.
  kjo /me perdoret ne chat.nqs ti ke hyre ndonjehere ne chat duhet te kesh pare aty ne main kur perdoret kjo.besoj se e kuptove.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 15:01

  ahahaaaaaaaahahahahahhaaa po un shkruja per gallat ashtu mbrem ngaqe skisha ca tbeheja edhe meqe kjo tema ishte chit chat thash po e bej si ne msn ahahah:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:04

  Po mire mi lal se dhe un per gallat po shkruaja.Aq gallata kemi bere mram sa me le pa gjume dhe sme doli sot ne mengjes. Very Happy
  Ej lal ate shtepin tate se mora vesh un se me the qe jemi dhe komshi.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 26.06.08 15:07

  po po e pate shpin ktej nga te kam pa un jemi komshinj se un e kam ke kjo rruga Q.Guranjaku e ke parasysh?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:29

  Nejse se do ta marr vesh ku e ke shtepin po kur te jemi prap te dy online.se un ime isha online por ika pak nga pc prandaj spo te ktheja pergjigje.
  Ciao.Puf puf.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:31

  ejj o gjak_verdheblu ca me shkrujt ktu tek kjo tema moo ??? Embarassed
  jam icik e trashe vallaj Embarassed

  Sponsored content

  Re: chit chat

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:10