FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  chit chat

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 14:48

  Shume shoqe dhe shoke kam lan aty.Me kan ftuar por e kam me dy mendje,por te shofim.Po erdha do te vij mbas 12 qe te jene te gjithe tape dhe ti hedh ne pishine.
  Po ti lal cfare more ke provimi?
  Pastaj qe thua ti nai shoqe,po kam.Te kam ty shoqe,per cfare i dua te tjerat. Smile
  Apo je e shoqeruar per ate nate ti.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 14:50

  ne letersi 8 mora un kot fare.
  e shum mire do besh, ca e shoqeruar se di vetem po mora Marion po si kam then gje deri tashi...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 14:52

  Ehe,Un mendoj se mire do te bash po ta marresh.
  Eh bani qef bani se per ju qeka kjo jete Razz
  Po te nesermen e keni lan per plazh apo nshpi me vrap. Very Happy
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 14:54

  po ku di gje un matura sivjet do jet kot fare se i ka vendos tgjitha drejtoresha esht pa piken e organizimit po varja te dali ku te dali...
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 14:55

  se harrova: ti u plake ne fakt 1 vit me i madh se mu e tiki jeta ahahah po ca thu???/ Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 14:59

  Pse mos kishim ne organizim.
  Ne nuk ftuam asnje mesuese ne mbremje.
  Dhe mbrapa kan hap llafe qe ato nuk na ftuan ne sepse gocat donin te pinin cigare dhe te deheshin.
  Ne nuk i ftuam se u treguan legene te gjitha zojat kur erdhi puna Sarandes.
  Asnjana nuk donte te na merrte per siper dhe ne ikem i tham presorave te fiskultures.
  Dhe ja kaluam 10000000 me mire me presorat.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 15:06

  shum mire e keni be qe si keni ftu jo si ato tonet qe kan ftu 15 cop boo sa inat sdu me ja pa na njonit surratin.. lene saranden pasaj se fillun me na bo si nkamp perqendrimi po ne sjua varem shum.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 15:10

  ahhahaha.Ne ne Sarande kemi pas liri dalje vetem nje zoje na cauuuuuuuuuuu T...... atje.Spo e them emrin ime ketu,por donte te bante sikur ajo ishte nai gja e madhe.
  Fuck You Zoja.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 15:13

  te lumte goja FUCK U TEACHERS (Na fal ti el_ninjo per fjalorin)
  un per vete i urrej tgjitha jan shtrigaa me perjashtim te Mireles se ajo esht shpirt gjynaf ta shash se mvret zoti
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 15:15

  Mirela dhe Sonila jane me te vertet zoja shume te mira ne shkolle.Mos te kishin qene ato ne shkolle,akoma gjimnazist do te isha un ime.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 28.06.08 15:15

  kur vjen puna te teachersat moj...futja ne top po deshe
  hahah
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 15:17

  ahahahhaa shum thnx i nderum e i respektum je Very Happy Very Happy Very Happy lol! Laughing
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 15:17

  Ej kalamaja Razz ika un nje here se mu ba von per pune mua.Hajt ciao.
  pucccccccc te gjtheve,
  Dhe shkruhena ne darke ime.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 15:18

  ok hajt pun te mbare dhe sa me pak vap Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by angel on 28.06.08 15:21

  ciao e klm kalamani me i madh Smile
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 28.06.08 15:45

  ckemi gocat e forumit: angel, moon_girl dhe living_bride?? si po ja kakloni??
  cna thoni ndonje gje ju ??
  keni dale apo do dilni a ku di une cod beni ju RazzVery Happy
  ju puuuc te trejave Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: chit chat

  Post by Living_bride on 28.06.08 15:49

  mir mi po ja kalojme por vape, shuum vape, na na ka ren keq ne koke, hahaha lol
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 28.06.08 15:51

  vape kemi tgjtihe ne mii haha
  si e mbylle kte vit mii? te dytin mbarove mduket ee, jemi moshatare ee??
  hajt puuc se sdi cte te them tjeter Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by moon_girl on 28.06.08 16:01

  KUSH MUND TE ME NDIHMOJE PER TE MR THENE EMRIN E ASAJ TEME KU VENDOSEN FOTO TE FILMAVE TE PREFERUAR?
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: chit chat

  Post by Living_bride on 28.06.08 16:04

  g-unit girl wrote:vape kemi tgjtihe ne mii haha
  si e mbylle kte vit mii? te dytin mbarove mduket ee, jemi moshatare ee??
  hajt puuc se sdi cte te them tjeter Razz

  te dytin mbarova dhe kur mendoj e do hy ne te tretin.....eehhhh Crying or Very sad
  mire por do me dal ndonje 9. vetem nje besoj. nuk qahem jo.
  po ti?
  puucc ene une tyyy.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by moon_girl on 28.06.08 16:11

  FLM PER NDIHMEN QE ME DHATE ANETARE.......................E GJETA VETE TEMEN QE KERKOJA
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 28.06.08 16:16

  Living_bride wrote:
  g-unit girl wrote:vape kemi tgjtihe ne mii haha
  si e mbylle kte vit mii? te dytin mbarove mduket ee, jemi moshatare ee??
  hajt puuc se sdi cte te them tjeter Razz

  te dytin mbarova dhe kur mendoj e do hy ne te tretin.....eehhhh Crying or Very sad
  mire por do me dal ndonje 9. vetem nje besoj. nuk qahem jo.
  po ti?
  puucc ene une tyyy.

  une mire mi mire
  aman se do futem edhe shoqeror booo Crying or Very sad jo per gje po shkencor se perballoj dot
  do tak bashke mii po erdha ne elb ee Razz:P
  vallaj po erdha do ju takoj tgjitheve Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: chit chat

  Post by Living_bride on 28.06.08 16:24

  g-unit girl wrote:
  Living_bride wrote:
  g-unit girl wrote:vape kemi tgjtihe ne mii haha
  si e mbylle kte vit mii? te dytin mbarove mduket ee, jemi moshatare ee??
  hajt puuc se sdi cte te them tjeter Razz

  te dytin mbarova dhe kur mendoj e do hy ne te tretin.....eehhhh Crying or Very sad
  mire por do me dal ndonje 9. vetem nje besoj. nuk qahem jo.
  po ti?
  puucc ene une tyyy.

  une mire mi mire
  aman se do futem edhe shoqeror booo Crying or Very sad jo per gje po shkencor se perballoj dot
  do tak bashke mii po erdha ne elb ee Razz:P
  vallaj po erdha do ju takoj tgjitheve Very Happy


  DO VISH PATJETER DHE DO MTAKOSH PATJETER, OK?? Razz Razz
  III PO MOS HAJDE ME MP3-SH NE VESH DUKE DEGJUAR ATE SNOOP DOG(MIRE E SHKRUJTA KETE HERE Razz )
  lol! lol! TALLEM MI.

  O MOON GIRL NA FAL QE NUK TE KTHYEM PERGJIGJE, POR UNE NJEHER NUK E KAM IDEN E ASAJT TEME SE JAM E RE.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 28.06.08 16:27

  hahaha po mi po si sdo vij Very Happy ishalla po ma ben mbare zoti vetem kte dua asjge tjeter
  ke harruar nje G ne fund hahahahaha fiksim te eshte bere kjo ty ee Razz haha
  po ska jge mi po he Very Happy haha
  saper ate mos ki merak fare se skam asgje me degju muzike Crying or Very sad


  p.s po erdha svij dot tanii se smudnem po ashtu ne fillim te shkolles RazzVery Happy
  te thashe ishalla po ma ben zoti mbare kaq dua asgje me shum si kerkoj zotit se ato qe doja ti blija i bleva dhe jam ne rregull tani Very Happy e fundit eshte kjo te vij ne elb ( tma bej mbare Very Happy)
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: chit chat

  Post by Living_bride on 28.06.08 16:32

  do ta bej po he.
  pse kur te filloj shkolla apo naj ore bosh, merr rrugen per ktej eeee????? Razz ehehe hahaha ok, te presim ne. Very Happy Very Happy

  Sponsored content

  Re: chit chat

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:11