FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  chit chat

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: chit chat

  Post by DarkAngel on 27.06.08 16:46

  pershendetje ju te chit chatit
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:47

  pershendetje lal Very Happy ku je ti futu pak ne msn nqs mundesh Very Happy
  puuuuuuuuuc
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: chit chat

  Post by DarkAngel on 27.06.08 16:48

  me gjithe qef e la po se di se ca ka dhe sme hapet msn.ah sa doja un te futesha ne msn te flisja pak me ty se sa kemi pa fol puqqqqqqq
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:49

  g-unit girl mos u acaro shume mi lal.Harroi kto muabete.
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: chit chat

  Post by Greta on 27.06.08 16:51

  e sa po u thy rekordi i anetareve
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: chit chat

  Post by DarkAngel on 27.06.08 16:51

  uurraaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:53

  Gjak_Verdheblu wrote:g-unit girl mos u acaro shume mi lal.Harroi kto muabete.

  tamam me lal hapi rruge budallenjve Very Happy
  puuuuuuuc foort se do dal une klm ti
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:53

  sa gjynaf haha
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:54

  ok lal dhe ti kalofsh mire.Nqs me ke shkruajt ne msn ste kam kthyerpergjigje se e kam lan hap ne shtepi dhe tani jam ne pune.
  Hajt ciao.puc shume tyyyy dhe vetem tyyyyyyyyy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: chit chat

  Post by Elboy814 on 27.06.08 16:57

  boo ca acarimi...po iki njeher un
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:58

  ok lal klm te dy
  ju puuuuc fooooooooort
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: chit chat

  Post by DarkAngel on 27.06.08 16:58

  iken te gjithe ketu o pupulllllllll po rrini re pse ikni
  :d
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: chit chat

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 17:07

  po rekordi u thye mo tre here.... tani le te ikin .. hahaahah shaka.. po do te shplodhen pak se kane replikuar shume....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 20:44

  angel ckemi lal.
  si ja kalove sot?
  ste kam pare sot online ne forum?
  sot qe u thy dhe rekurdi anetareve online.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by angel on 27.06.08 21:49

  fefe_metallica wrote:coji sms eldes lol
  eh rrrofsh ti rrofsh per mendimin Very Happy po ce do ne kete orar mua me ke ne stervitje,po po me vjen inat se sikur ta dija e thashe po rri iher sot spo iki pastaj mu prish mendja prape. Sad
  Ec me i ka jeta keto lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by angel on 27.06.08 21:51

  Gjak_Verdheblu wrote:angel ckemi lal.
  si ja kalove sot?
  ste kam pare sot online ne forum?
  sot qe u thy dhe rekurdi anetareve online.
  Ckemi dhe nga ty.eh une ja si kam shkrujt me lart,edhe mua me erdhi inat qe sisha sot.Nqs do isha ne forum ne ato meonete do ja kisha kalu me mire,kjo eshte e sigurt
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: chit chat

  Post by g-unit girl on 27.06.08 22:44

  o gjak_verdheblu ku je me lale?
  ca bere ti? si ja kalove?
  tpuuuuuuuuuuc foooooooooort Wink Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 22:47

  mire me yllo
  un ime sa erdha ne shtepi,se kisha dal per kafe,por u prish koha dhe thash te iki ne shtepi para se te me kapi shiu.
  edhe un puuuuuuuuuuuuuc fort ty.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by angel on 27.06.08 22:53

  Ueeee plasen te puthurat ketej lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 23:15

  angel te puth edhe ty un mi lal.i puthe te gjithe forumistet.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by angel on 27.06.08 23:21

  Do te thuash putha se e ke per veten.Mire e ben ti po he lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: chit chat

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 23:24

  angel wrote:
  fefe_metallica wrote:coji sms eldes lol
  eh rrrofsh ti rrofsh per mendimin Very Happy po ce do ne kete orar mua me ke ne stervitje,po po me vjen inat se sikur ta dija e thashe po rri iher sot spo iki pastaj mu prish mendja prape. Sad
  Ec me i ka jeta keto lol!

  me vjen keq
  nuk do ndodhi me ajo gje

  si e humbe ti eee
  do e kesh peng per gjith jeten hahaha

  he sikur ishte ndonje gje e madhe

  puc
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by angel on 27.06.08 23:30

  Po e di.gjithsesi flm per ngushellimin lol! ,qe do me mbase peng do me mbese.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: chit chat

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 14:42

  CoYoT ckemi yllo?
  Si ja kalove paraditen sot?
  Po meson nai cik per provim.
  He se mbas provit qef pastaj,ke pishinat me koke Smile
  Sa qef te isha dhe nje here ne mbremjen e matures.
  Kismet mund te vij prap ke mbremja e Ahmetit un Smile
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: chit chat

  Post by CoYoT on 28.06.08 14:44

  un mire mo kisha dal deri tashi per shoping edhe po mberteet mami se kam prish shuuuuuuuuuuum lek po varja se jam ber yyyyy telef...
  per provim po mundohem me msu po me zor pertoj keq fare...
  po cne ke mbremja ahmetit prap ti??? nai shoqe???

  Sponsored content

  Re: chit chat

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:03