FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by DarkAngel on 27.06.08 17:23

  i pyetje per ate ate motrene e G_UNIT si quhesh

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 17:25

  e kam then te qe kur kam be prezantimin ne fillim fare Very Happy
  dhe pliiiz mos me therrisni me emer !
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by DarkAngel on 27.06.08 17:27

  hahahahahhahahahahahahhahah une po te pyes ty se ca ke bere ti eshte pune tjeter:D

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 17:30

  Arlinda

  po ti? prezantohu icik edhe ti lol
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by DarkAngel on 27.06.08 17:31

  ooooo ne vend e la ta prish un ty

  emri-ENEA
  mosha-19
  vendndodhja-ELBASAN

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 17:32

  hahaha ato 2 te fundit i shifja vet un Razz
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by DarkAngel on 27.06.08 17:33

  e po ti me the prezantim nuk me the se si quhesh apo e kam gabim
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 27.06.08 21:07

  kam nje pyetje per administratoret: Mbi cfare sistemi eshte ndertuar forumi juaj?
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 28.06.08 0:05

  ca eshte sistemi re???
  qe ta kem parasysh per forumin e dhaskalit lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 28.06.08 0:11

  Nje pyetje per gjak_verdheblu
  Sa dite ke qe e njeh Denaden?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 0:15

  Sot.Kam fol ne msn me ate.
  Pse?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 28.06.08 0:16

  Jo pyta meqe kishe shkruajtur ashtu ne msn per ate,thashe se e njifje me pare
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 0:18

  Jo jo sot u njoftem me msn por kam fol dhe para 2 a 3 ditesh ne forum.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 28.06.08 0:19

  Ne pergjithsi kaq spejt i ke xhan njerezit ti?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 0:25

  Njerezit qe me haet muabeti dhe qe jane njerez te mire ne muabet po i kam xhan.Ndoshta dhe ty te kam xhan por ne te dy nuk kemi fol aq shume.Me verete qe me g-unit girl sot fola po kam fol gjithe diten.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 28.06.08 0:33

  Sh mire e ke,Denada iher eshte rasti me i mire e kam provu vet.E puc foort meqe ra fjala se do e kete zene lemza tani lol!
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 28.06.08 12:38

  fefe_metallica wrote:ca eshte sistemi re???
  qe ta kem parasysh per forumin e dhaskalit lol

  Po prit nje here tna kthejne xgj adminat, pastaj ta them une ty. Se vec ksaj kam edhe nje pyetje tjeter.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 28.06.08 13:26

  Ermagedon wrote:kam nje pyetje per administratoret: Mbi cfare sistemi eshte ndertuar forumi juaj?
  ca do te thrsh me sistem re?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 28.06.08 14:10

  Ermagedon wrote:
  fefe_metallica wrote:ca eshte sistemi re???
  qe ta kem parasysh per forumin e dhaskalit lol

  Po prit nje here tna kthejne xgj adminat, pastaj ta them une ty. Se vec ksaj kam edhe nje pyetje tjeter.

  Po ti e Er po kerkon te provokosh adminat te treg nese dine a sdine?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 29.06.08 14:33

  PO PERDERISA E KANE HAPUR KETE FORUM DHE KANE PATUR SUKSES PATJETER QE DINE...PSE DUHET TE BEJNE TE TJERET SI TIPA TE ZGJUT?
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 15:56

  angel wrote:
  Ermagedon wrote:
  fefe_metallica wrote:ca eshte sistemi re???
  qe ta kem parasysh per forumin e dhaskalit lol

  Po prit nje here tna kthejne xgj adminat, pastaj ta them une ty. Se vec ksaj kam edhe nje pyetje tjeter.

  Po ti e Er po kerkon te provokosh adminat te treg nese dine a sdine?

  Po si moj nuk e dikan. Jane admina. Cfare thua kshu?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 15:57

  o la ,nji dy me kte pun ti jan admina ,sjan admina..nfund t fundit jemi dhe antare forumi.sdo merrem gjith diten me forumin un qe ta zberrthej fije per fije.pa t ofendu eee
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 16:00

  SA BUKUR KE FOL KETU... VAP MOOO HEC....
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:11

  EL_NINJO wrote:
  Ermagedon wrote:kam nje pyetje per administratoret: Mbi cfare sistemi eshte ndertuar forumi juaj?
  ca do te thrsh me sistem re?

  Dua te them se forumi eshte ndertuar mbi nje sistem qe nuk eshte bere nga ju, po eshte i gatshem qe ne castin e pare qe dikush fillon te ndertoje nje forum, dhe ky sistem ka nje emer, ose me sakte jane ca shkronja, tre te parat japin llojin e kodeve qe perdoren, dy te dytat japin modelin dhe ne fund fare ka nje numer qe jep versionin. E kuptove per cfare po flas tani? A ta bej ate pyetjen tjeter qe kisha se pergjigjen e ksaj e mora une?

  E para punes kur po regjistrohesha ne kete forum rregullat e forumit me dolen ne anglisht, ndryshe nga forumet e tjera qe i kane shqip, dhe tek rregullat thuhej: This forum uses cookies to store information on your computer. Ca jane kto cookies mer, se mos i bejne keq ktij kompjuterit tim? kjo eshte pyetja e dyte dmth se e keni te rregullorja, kur ben regjistrim fillestar dhe po nuk ju binde ktyre rregullave nuk regjistrohesh dot po kjo puna e cookies...
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:11

  EL_NINJO wrote:o la ,nji dy me kte pun ti jan admina ,sjan admina..nfund t fundit jemi dhe antare forumi.sdo merrem gjith diten me forumin un qe ta zberrthej fije per fije.pa t ofendu eee

  kjo pyetja e dyte qe te bera eshte me e thjeshte

  Sponsored content

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:44