FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 21.06.08 22:23

  sh flm.Sa mire do ishte ne fakt Very Happy
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by A.Bare & G.Kashta on 21.06.08 22:56

  per g unit girl
  te gjitha te pagume jane kur te vim ne tr.
  se spo na hecen ma e bardha.ato ne foto si marrim dot na i kan sekuestru.
  e ban zemren gur.ur te vini ktu do jua shtrojme ca doni pime sukot i kemi me bollek.
  hahahahaha.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:22

  nje pyetje per angel?
  do dali per vrap neser?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 0:28

  per gocat qe dalin ke parku.A mund te vij dhe un ke parku per vrap?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 26.06.08 0:29

  moon_girl wrote:nje pyetje per angel?
  do dali per vrap neser?
  Po po do dal,pse pyte apo kot?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 26.06.08 0:29

  Gjak_Verdheblu wrote:per gocat qe dalin ke parku.A mund te vij dhe un ke parku per vrap?
  Po ec re pse ne po na kerkonleje ti kshu? Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:29

  kot per muhabet....nuk dija car teme te shkruaja
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 0:31

  Spo ju kerkoje leje per te hyre ke parku,por te baj vrap me ju.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:31

  nja pytje per angel
  del per vrap apo kot per te marr ajer duke nejt ul???
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 26.06.08 0:33

  I bejme te 2-ja e jo vetem Razz Edhe luajme ndonjhere sidomos tani qe jemi be sh veta!!
  Pastaj mua sme lejohet sh vrap prej stervitjes
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 0:34

  angel nuk ju pergjigje pyetjes time?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 26.06.08 0:35

  Sorry nuk e pashe.Ne atje na ke kshu qe do takohemi,kuptohet pgj me kete apo jo?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:36

  ja drejtoj te gjitheve se jam stresu....
  pse te pc im dalin fotot e temes pamje te bukura kurse te pc e te tjereve jo????????????????????????
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 26.06.08 0:38

  Une se di scratch
  Po ndodh si duket!! lol!
  Ose ose kushedi ca foto ke vene ti qe kane turp keta pc tona te na i treg lol!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:39

  hahaha
  po nuk vej nga ato foto une......
  meverte qe disa ishin shume shume te bukura
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 26.06.08 0:40

  Eh ishalla i shohim pra!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:41

  jo mi dhe te pc im dalin...do i ket dal turpi ktij...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 0:41

  nje pytje per kto qe j an online : pse sme drejton asnjeri pytje mua Razz lool
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:42

  ca lagej e ke shtepin ti ethernal light???hehe

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 0:42

  21 Razz
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 0:42

  angel wrote:Sorry nuk e pashe.Ne atje na ke kshu qe do takohemi,kuptohet pgj me kete apo jo?

  ok angel.po flas me denisin un,dhe po vij me ate ke parku neser pra.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:42

  El_ninjo wrote:jo mi dhe te pc im dalin...do i ket dal turpi ktij...
  meverte dalin?po foto dhe shkrimi qe kam van te profili?
  nje foto e hilaryduff?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:43

  eee e paskeni afer kolegjit te gocve...
  tjeter....degjon ndonjeher hip-hop??
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 26.06.08 0:43

  Gjak_Verdheblu wrote:
  angel wrote:Sorry nuk e pashe.Ne atje na ke kshu qe do takohemi,kuptohet pgj me kete apo jo?

  ok angel.po flas me denisin un,dhe po vij me ate ke parku neser pra.
  Ok do shifemi dmth
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:44

  moon_girl wrote:
  El_ninjo wrote:jo mi dhe te pc im dalin...do i ket dal turpi ktij...
  meverte dalin?po foto dhe shkrimi qe kam van te profili?
  nje foto e hilaryduff?
  po te gjitha dalin...

  Sponsored content

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:16