FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:38

  jo nuk esht e then ajo pun
  po ka nga ato q e degjojn metal dhe mbajn flok te gjata
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 29.06.08 16:39

  CJA FUTE KOT MO EL_NINJO
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:40

  Ka dhe nga ata qe nuk degjojne dhe i mbajne te gjata.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:40

  moon_girl wrote:CJA FUTE KOT MO EL_NINJO

  E para punes pse ja futi kot, dhe e dyta, na prish atmosferen, po flisja tek per tek me el ninjon une. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:41

  normale rasti kokret fernando torres
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 17:10

  Ermagedon wrote:Pse ngele ti?

  x vjeshte po 1her
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Stela on 29.06.08 17:11

  o fefe kush te ngeli ty e la?
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 17:12

  brigita mi

  ajo e matematikes
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Stela on 29.06.08 17:14

  o zoooot.. kush tpaska ngel.. ec i shpojm gomat e makines asaj.. heheee..
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 17:15

  hahaha
  rri se eshte tezja teas
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Stela on 29.06.08 17:17

  hihihihihihihihiiiii.. me verte?? se dija.. hehee.. po mire o.. do te ngilte ty ajo.. ce pyt... si tha na i llafe tea per ty?
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 17:18

  i tha tea, mami teas (motra zojes me pak fjal) , cuni zojes , gjith gocat e klases qe jan ne kurs te ajo dhe prap me ngeli
  ehhhh se ca ka me mu
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Stela on 29.06.08 17:21

  bobobobobooo.. sa inat tpaska e la... ishalla ste jep ne vit te 3
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 29.06.08 17:22

  EJ KALONI TEK CHIT-CHAT...
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Stela on 29.06.08 17:26

  O fefe di gje kur merren deftesat e la??
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 29.06.08 18:03

  shkolla jone nsr e ka mbase dhe ju neser se kshu do i merrnin shumicat e shkollave ne kete date.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by DarkAngel on 29.06.08 19:41

  per stelen nga do ikesh mbasdite e la
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by freedom to love on 29.06.08 21:43

  mesa di un deftesat e reja skan ardh akoma
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 30.06.08 0:30

  Stela wrote:O fefe di gje kur merren deftesat e la??

  neser me duket!

  gjithsesi un do e bej 1 xhiro nga shkolla !
  jo se do marr deftese po mos takoj ndonje Smile Smile
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 0:32

  o fefe e pive fuqin me birre re?
  Ta dha Indriti.Lene mos e cyt ne shtepi se u ba tym i shkreti. LOL
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 30.06.08 0:32

  haha do iki si turist fefe ne shkoll
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 30.06.08 0:35

  Gjak_Verdheblu wrote:o fefe e pive fuqin me birre re?
  Ta dha Indriti.Lene mos e cyt ne shtepi se u ba tym i shkreti. LOL

  e kishte heq bluzen e podolskit haha
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 30.06.08 0:36

  EL_NINJO wrote:haha do iki si turist fefe ne shkoll

  si gjat gjith vitit shkollor haha
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 0:38

  fefe_metallica wrote:
  Gjak_Verdheblu wrote:o fefe e pive fuqin me birre re?
  Ta dha Indriti.Lene mos e cyt ne shtepi se u ba tym i shkreti. LOL

  e kishte heq bluzen e podolskit haha

  E veshi ne fund se po merdhifte.Donte ta vishte mrapsh por se lame ne se e fulliqte Gjermani fare pastaj hahah

  Sponsored content

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:44