FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:14

  cookies jan te dhena qe mban komjuteri juaj.ne rradh te par komjuteri mban ment adresen e forumit dhe sa shtyp shkronje e par del adresa dhe ne rradh te dyt,pasi ke ber nje her log in ather hert e tera nuk te kerkohet me user name apo pasword sepse i ka ruajtru kompjuteri ne forme cookies.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:15

  sh forumi ka sistem phpBB2..po ta kesh fjalen per kte.
  dhe kur i di kto gjana pse pyt..
  ej po menij te shtoj nje kategri sic jan antaret special dhe tatitulloj "kritiket"
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:18

  sa per rregulloren me mir ne anglisht ,ndryshe nga forumet e tjera qe te mos hyn lloj lloj analfabeti..qe nuk di te pakten nje fjal ne anglisht
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:19

  Shume faleminderit. Je njish lal.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:20

  asgje fare ,per kte pun jemi ktu
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:20

  EL_NINJO wrote:sh forumi ka sistem phpBB2..po ta kesh fjalen per kte.
  dhe kur i di kto gjana pse pyt..
  ej po menij te shtoj nje kategri sic jan antaret special dhe tatitulloj "kritiket"

  Veje, po beji me te zeze ngjyren, qe te jete si sfondi dhe mos dallohen kur jane ne linje. Haha.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:21

  e di qe se ke keq ti
  ta bej emrin tim me te zez un..hahah
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:23

  Prap se prap do dali viza poshte e verdhe kur je n linje.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:24

  po po te jet per tu fhshur e bej statusin i fhshur dhe mbaroi puna
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:24

  A ta bej nje pyetje tjeter? Do vish neser te maresh deftesen?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:25

  do vij eee.po se di ca ore
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:26

  as une se di, ket do beja si pyetje te rradhes une prandaj pyetja. Ej, o njerez, ca ore merren neser deftesa?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:27

  te pergjigjen te tjeret per kte
  nje pytje per ermagedon
  chot forumi shkolles tone???
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:28

  per lesh fare, po fare fare fare ama.Nuk ka shance rikuperimi. As qe e coj ndermend. Le ta marre lumi. Pse do rrija te replikoja ktu une po te isht ne rrgull ai. Haha!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 16:29

  pytje per kto te 2 lart : pse paskeni kalu ju ? hahah
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:30

  Pse ngele ti?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:31

  hahah vetem teknologji se di un po te tjerat as qe diskutohet
  ,gj dhe presorin e teknologjis e bera nje dy her dru me birra dhe u mbyll kjo pun
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:32

  Ej, sot o fitoje spanja, apo do humbi gjermania?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 29.06.08 16:33

  EL_NINJO wrote:te pergjigjen te tjeret per kte
  nje pytje per ermagedon
  chot forumi shkolles tone???

  NESER NE OREN 10
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:33

  te dyja i ke gjet
  do fitoj spanja dhe do humi gjermania
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 29.06.08 16:35

  HAHAAH SA E FORTE AJO... E MORE OREN PER NESER MO?
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:36

  Nuk ishte per ty ajo se e di une qe loz el ninjo me spanjen dhe nuk ke si te thuash ndryshe ti. Ej, po pse nuk i ben floket si El ninjo ti?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:36

  flok te gjata???
  po te degjoja metal dhe i baja...hahah
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Ermagedon on 29.06.08 16:37

  Pse el ninjo degjon metal qe i ka te gjata? Se ti erdhe edhe ne nje metal party, pe ndonje me floke te gjata atje?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 29.06.08 16:37

  PSE MO CFARE ESHTE AI??? SA I NGATERRON NJEREZIT KY MO EL_NINJO...

  Sponsored content

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:06